Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Voda


jozo66

Recommended Posts

Hosi mam taky problem ze sa mi trati chlad. kvapalina.Motor sa neprehrieva ale rano ked je chladnejsie tak ide par sekund nepravidelne a biely dym.To ale moze byt zhavicmi.Co sposobuje to vytlacanie vody?Po odstaveni auta som si vsimol pod autom kaluzku vody,ze by bolo chytene tesnenie?Dakujem za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jde po startu nepravidelně a bíle přitom kouří, je to nespálená nafta, a ne voda.

Pokud se ti ztrácí voda, a pod autem máš louži, je třeba zjistit, odkud teče - pravděpodobně to bude nějaký spoj, ale může to být i těsnění, nebo třeba vodní pumpa, prožraný chladič, děravá hadice... cokoliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To te nechci strasit,ale pokud to vytlacuje vodu z prepadovy nadrzky tak je tam moc velkej tlak a to je zpusobeny tim ze si motor nasava vzduch.Ja mel to samy i mam vlastne stejnej motor.Bude to delat vic a vic a dej pozor abys to neuvaril. JInak reseni tohodle problemu je vymena tesneni pod hlavou{dej tam to celokovovy to drahy} a zbrouseni hlavy. Horsi pripad muze nastat ze je praskla hlava, to se pak musi sehnat jina. Pochybuju ze bys kupoval novou v peugetu za ni chtej 22 000 starsi te prijde mezi 6000-10 000 dobra.Nez ji tam ale das nech si ji nekde poradne zkontrolovat natlakovat a srovnat.

Tuhle zavadu fakt nesnasim....:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozo66

Diky ale moc si ma nepotesil.

Sevus Jozef,

tak to by asi nepotešilo nikoho ak teda má Georginek pravdu.

Bol si s autom u Rezáka na Lazoch? Ten čo tam má autoservis za riekou. Ten sa dosť dobre vyzná v Pažoutoch, skoč za nim. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak pozeram ze presne moj pripad ale uplne presne!!! dnes som si to odsledoval ale s tym rozdielom ze ja mam 2002 rocnik je mozme aby bolo aj tu tesnenie pod hlavou v cavese??? prosim poradte ci uz niekto z vas menil taketo nieco alebo nebodaj prasknuta hlava na takomto novom aute??? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

Původně zaslal: jozo66

Diky ale moc si ma nepotesil.

Sevus Jozef,

tak to by asi nepotešilo nikoho ak teda má Georginek pravdu.

Bol si s autom u Rezáka na Lazoch? Ten čo tam má autoservis za riekou. Ten sa dosť dobre vyzná v Pažoutoch, skoč za nim. :papa

caf, prosim ta a kde to tam presne je??? nevies nahodou cislo na neho???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...