Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zaflakanej motor.....


oni

Recommended Posts

Původně zaslal: oni

poradte nekdo jak to mam udelat nebo spise jake tesneni pouzit,kdyz je destivo tak mam strasne zaflakanej motor a urco to lita mezerou mezi kapotou a kastli!

ja myslim ze to tam lita tim tahokovem co mas v narazniku, ja jsem si taky daval tahokov a vyndal jsem z te mrizky i takovy plast, ktery byl presne kolem chladice, musel jsem ho tam pak vratit, protoze prave kolem toho chladice mi v zime a za deste strasne lital bordel a voda na motor a co jeste hur, presne na alternator a klinovej remen, kterej to pak jeste vic rozstrikoval v motorovym prostoru. Ted kdyz tam mam ten plast a vzduch jde jen pres chladic tak je to v pohode

Jo a mezi kastli a kapotou ma 406ka originalni tesnici gumu, ktera nepusti ani kapku, nevim jak je to u 306, ale mozna ze ti tam chybi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

abych tedy trosku objasnil muj komentar...

spatneho na tom neni nic, jen bych chtel mit takove starosti :)

neboj, taky jsem to jednou udelal, abych mel chvili pokoj od rypajiciho Vojty :D

ad oni - mam originalni naraznik+dily kolem, pod motorem dekl a nic mi dovnitr nelita. mezi kapotou a kastli tezko neco muze litat dovnitr, pokud nemas ohnute jedno ci druhe. pripadne jestli nemas nekde diru, napriklad prave v prednim narazniku slavny tahokov. co ti vubec lita dovnitr? voda? bahno? listi a trava z okoli silnice?

taky pomuze se podivat, KAM to lita a pouzit hlavu na premysleni, kudy...

ad komisar - vec nazoru. vylesteny motor je podstatne vetsi uchylka nez vylestena kapota ;)

drobna vrstva oleje naopak chrani proti okolnim vlivum... ke chlazeni motoru je urceny chladici okruh, ktery jde vnitrkem.

caste myti motoru spis ublizi nez pomuze, uz jen proto ze voda nalita do elektroniky a pokud se nedejboze pouzivaji ruzne cistici svinstva a poradne se neomyji, pusobi korozivne. nedejboze kdyz se dostanou na soucastky nekde v elektronice pri neopatrnem pouzivani WAP.

pokud je motor jako prase, obvykle je to spis znameni nejakeho problemu - sakne olej ci jina kapalina.

[upravil dne 9.3.07 Vvitty]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: oni

poradte nekdo jak to mam udelat nebo spise jake tesneni pouzit,kdyz je destivo tak mam strasne zaflakanej motor a urco to lita mezerou mezi kapotou a kastli!

ja myslim ze to tam lita tim tahokovem co mas v narazniku, ja jsem si taky daval tahokov a vyndal jsem z te mrizky i takovy plast, ktery byl presne kolem chladice, musel jsem ho tam pak vratit, protoze prave kolem toho chladice mi v zime a za deste strasne lital bordel a voda na motor a co jeste hur, presne na alternator a klinovej remen, kterej to pak jeste vic rozstrikoval v motorovym prostoru. Ted kdyz tam mam ten plast a vzduch jde jen pres chladic tak je to v pohode

Jo a mezi kastli a kapotou ma 406ka originalni tesnici gumu, ktera nepusti ani kapku, nevim jak je to u 306, ale mozna ze ti tam chybi

Ma 306 mozna to bude podobny muzes to trochu upresnit nebo hodit foto? diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to vvitty: takze slavnej tahokov za nic nemuze protoz kdyby ty ses podival,tak zjistis ze i kdybych sundal naraznik tak ja osobne nemam zadnou skulinku,kudy tam by to litalo!kdyz otevru kapotu tak je videt kudy voda lita a rikam ti ze pod kapotou (treba na viku ventilu jsou kapky vody jakyby rostriknuty),to tesneni co je nalepeny na kapote je uz vymackany a uplne splostely!!kryt pod motorem mam taky,tam tez nic neprojde!!potom jeste trochu spiny jde z podbehu kdy jsou diry v tech plast. podbehach!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

to vvitty: takze slavnej tahokov za nic nemuze protoz kdyby ty ses podival,tak zjistis ze i kdybych sundal naraznik tak ja osobne nemam zadnou skulinku,kudy tam by to litalo!kdyz otevru kapotu tak je videt kudy voda lita a rikam ti ze pod kapotou (treba na viku ventilu jsou kapky vody jakyby rostriknuty),to tesneni co je nalepeny na kapote je uz vymackany a uplne splostely!!kryt pod motorem mam taky,tam tez nic neprojde!!potom jeste trochu spiny jde z podbehu kdy jsou diry v tech plast. podbehach!

ze by tam byl chladic? :)

ale vidis, prave sis odpovedel - vymackane tesneni, diry v podbehu... tak vymenit tesneni a zadelat diry, a je klid, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...