Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Kozene sedacky


AKCZ

Recommended Posts

Tak pokud od toho nebudu celej upatlanej od tech sedacek tak ok ale abych si pak nemohl na ne ani sednout to by bylo proti vsemu taakze radite cokoli co je na kuzi??

PS: Cetl jsem ted jeden prispevek kterej se docela zvrhnul heh takze pro stouraly - bavim se o kozenych sedackach na kterych se sedi v aute a chci je necim naimpregnovat :D Protoze predpokladam ze by se o ne mel clovek nejak postarat..

[Editován dne 29/7/03 AKCZ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kůže si zachovává elastické vlastnosti, takže i když na ni svítí slunce nevadí. Problém je ve spojích(šití) kde spoj nedovolí přirozené elasticitě a tam to dostává nejvíc zabrat. Zaměřil bych se hlavně na tato místa. A co nemá kůže vůbec ráda je když je mokrá (polití nebo jiné ) a potom vystavení slunci. Samozřejmě záleží jak je stará. Každá kůže stárne a ztrácí pružnost.:cool::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem robert

už se tady o tom psalo, ale pozor, v S16 jsou různé sedačky a) polokůže b) kůže v kombinaci alcantra c) celokožené. Tak bacha, hlavně patlat jen pravou kůži, ale moc bych to nedoporučoval, aby z toho nebyly mastné mapy na pr...

tak to já mám ještě jednu možnost kůže v kombinaci s velurem :-) Jinak to občas přetřu přípravkem na kůži (beru různý) a pak to třeba potom ještě jenou setřu do sucha ( když toho tam dám moc) a pohoda.

Jinak pozor vlky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem robert

možnost kombinace kůže ns velurem jsem psal jako bod a) polokůže ¨, jinak vlky řešej berani, nejlepší vzor tygr, nebo zebra, případně polštářek a nátělník na opěradle a bílý pytlík na opěrce hlavy :-)))

         :o ... :D:D:D:D:D

Jinak diky za rady.. neco s tim provedu :P;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co treba treba takovy ty impregnacni pripravky ve streji?! Jeden jsem si koupil na bundu a neni spatnej. za cca 150kc - bezbarvej, jenom se to nasplicha a necha vcucnout. Obsahuje to i neco jako olej takze ta kuze je takova vlacnejsi ale neni mastna!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...