Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

18. sraz P - C (výběr jídla)


Recommended Posts

Takže, jak jsem si všiml v tom pěkně zpracovaném přehledu jídla, tak nějaká "dobrá duše" mi zrušila na sobotní oběd vepřo-knedlo-zelo :(

Jelikož ani já ani Renča špenát nemusíme, tak teda přeobjednávám na 2x guláš s knedlem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

I já se omlouvám za zpoždění. Jelikož já ani moje drahá polovička nemáme ani jeden mlsnou čuňu, bereme cokoliv z výběru a 2x od pátku do neděle. :papa

Bohužel pozdě... jídlo bylo už odesláno, takže budeš muset platit plné ceny :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bigoš

Původně zaslal: bigoš

Původně zaslal: Jirkap

Původně zaslal: bigoš

Kurňa málem jsem to zapomněl:

bigoš: ID 3937

Pá-večeře - 2xřízek, brambor

So-snídaně - 2x marmeláda,máslo,sýr,pečivo

So-večeře - 1x Čína, rýže

Ne-snídaně- 1x marmeláda,máslo,sýr, pečivo

1x párek, hořčice, pečivo

Sobota - Rakovník - 2x hovězá na česneku, bram. knedl, špenát

Sory za opoždění

Ještě potřebuji jedno jídlo na večeři!! máš tam jen jedno.

Holka Čínu nechce, dá si prý něco co bude v lístku.

Dík

V SEZNAMU JÍDLA mám uvedeno 3x řízek. Psal jsem ale 2x v pátek. To je doplněná ta večeře???

Ano přesně tak... pokud to nebudeš, sním to ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ventil

Takže, jak jsem si všiml v tom pěkně zpracovaném přehledu jídla, tak nějaká "dobrá duše" mi zrušila na sobotní oběd vepřo-knedlo-zelo :(

Jelikož ani já ani Renča špenát nemusíme, tak teda přeobjednávám na 2x guláš s knedlem.

Ten někdo jsem byl já;) Uzávěrka na sobotní oběd byla do 20.4. kdy jsem musel nahlásit počty......tak jako tak jsi se ozval pozdě:( Uvidíme co se s tím dá ještě udělat ale nic neslibuju..;)

[upravil dne 4/26/07 Radek V.]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek V.

Původně zaslal: Ventil

Takže, jak jsem si všiml v tom pěkně zpracovaném přehledu jídla, tak nějaká "dobrá duše" mi zrušila na sobotní oběd vepřo-knedlo-zelo :(

Jelikož ani já ani Renča špenát nemusíme, tak teda přeobjednávám na 2x guláš s knedlem.

Ten někdo jsem byl já;) Uzávěrka na sobotní oběd byla do 20.4. kdy jsem musel nahlásit počty......tak jako tak jsi se ozval pozdě:( Uvidíme co se s tím dá ještě udělat ale nic neslibuju..;)

[upravil dne 4/26/07 Radek V.]

Aha... Ja myslel ze puvodni deadline byl 20.4. a pak jste to prodlouzili. Ve clanku http://www.peugeot-club.com/main.php?co=novinky/clanek.php&id=301 totiz byl termin 20.4., ale pak (nevim proc) Jirkap zalozil dalsi clanek (novejsi) k tomuto srazu http://www.peugeot-club.com/main.php?co=novinky/clanek.php&id=303 a tam uz byl uveden termin 24.4.

Takze to pusobilo docela zmatene... No nic, dyz to nepujde, tak to nelamej pres koleno. Nic hrozneho se nestane, kdyz si dame neco jineho :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ventil

Původně zaslal: Radek V.

Původně zaslal: Ventil

Takže, jak jsem si všiml v tom pěkně zpracovaném přehledu jídla, tak nějaká "dobrá duše" mi zrušila na sobotní oběd vepřo-knedlo-zelo :(

Jelikož ani já ani Renča špenát nemusíme, tak teda přeobjednávám na 2x guláš s knedlem.

Ten někdo jsem byl já;) Uzávěrka na sobotní oběd byla do 20.4. kdy jsem musel nahlásit počty......tak jako tak jsi se ozval pozdě:( Uvidíme co se s tím dá ještě udělat ale nic neslibuju..;)

[upravil dne 4/26/07 Radek V.]

Aha... Ja myslel ze puvodni deadline byl 20.4. a pak jste to prodlouzili. Ve clanku http://www.peugeot-club.com/main.php?co=novinky/clanek.php&id=301 totiz byl termin 20.4., ale pak (nevim proc) Jirkap zalozil dalsi clanek (novejsi) k tomuto srazu http://www.peugeot-club.com/main.php?co=novinky/clanek.php&id=303 a tam uz byl uveden termin 24.4.

Takze to pusobilo docela zmatene... No nic, dyz to nepujde, tak to nelamej pres koleno. Nic hrozneho se nestane, kdyz si dame neco jineho :D

Termín jsem prodloužil... protože k 20.4. by mělo jídlo cca 30 % účastníků :) prostě jsem věděl, že každý na to zapomene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tata Neon a mama Neon se také hlásí, že by mohli mít v sobotu hlad na oběd, půjde-li 1x špenát, 1x zelí. No a když to nepůjde, tak si dáme:roker. Ahoj večer.:papa. Neone, už se na Tebe těšíme:mrk. Ještě, že jsou ty srazy, jinak bysme ani nevěděli, jak vypadáš:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...