Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

26.PRIGLSRAZ 15.3. 2007 v 17,30 hod


Recommended Posts

Dámy a pánové, ctění členové Peugeot clubu.

Tímto Vás zvu na 26. Priglsraz konaný 15.3.2007 v 17,30 hod. na parkovišti u restaurace \"PŘÍSTAV\".

Snad se už nestane nic mimořádného a již na minulý sraz avizované \"překvapení\" se bude moct zrealizovat.....

Proto očekávám hojnou účast.

Prosím o nahlášení účastníků....:papa

Těší se na Vás.

Váš ........ viz. NICK :D

[upravil dne 6/3/07 Autoškolič Dodo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za.upozorneni. Pritom cestin je muj kobylek,ale psal jsem to polomrtvej unavou. Stydim se i tak.....:mad:

Tak to smaž, já už jsem to udělal, abych tě nepřiváděl do rozpaků, ale fakt mě to vzalo, zvlášť po tom jazykovým koutku, co se tu vyskytoval. Ale stejně jsi mi neodpověděl na dotaz ve zmiňovaném vlákně, jako pravý Brňák - co je to šmirglflósek (používalo se zejména kolem Merhautky, co já vím). :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

listek na tramvaj prej :) i kdyz do tramvaje by Te s tim asi nepustili....:D:D

Já to vím, já jsem zkoušel Doda, jestli nekecá, že je Brňák, a tys´to proflákla, takže klidně může bejt Dodo ze zPlzně :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Btw se šmirglflóskem se běžně po Brně jezdí, ale jen šmirglem, v Brně tramvaje nemají, já to vím, já tam byl :super:super:super

Já su totiž taky z Moravy, teda skoro, totiž porodnice, ve který jsem se LP (nebo AD) narodil, údajně leží na východ od historické hranice česko-moravské heč!

Ale u nás se neříká jako v Brně - sedijó, pijó, ale pěkně po našem - sedijou, pijou, jijou, mluvijou, atd. Jo a taky bábička.

Ale sorry za :xvul, už končím. HOWG.

[upravil dne 6.3.07 Mila_S]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdepak jsi se narodil?:D

Dyť píšu, v porodnici! :super Kdybys nevěděla, tak to je takové zdravotnické zařízení, co se tam rodí miminka. A já když jsem se narodil, tak jsem byl taky miminko.

(bylo to v Jihlavě, ale radši to nikde nerozkecávej :mrk:mrk:mrk)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mila_S

Původně zaslal: aka

listek na tramvaj prej :) i kdyz do tramvaje by Te s tim asi nepustili....:D:D

Já to vím, já jsem zkoušel Doda, jestli nekecá, že je Brňák, a tys´to proflákla, takže klidně může bejt Dodo ze zPlzně :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Btw se šmirglflóskem se běžně po Brně jezdí, ale jen šmirglem, v Brně tramvaje nemají, já to vím, já tam byl :super:super:super

Já su totiž taky z Moravy, teda skoro, totiž porodnice, ve který jsem se LP (nebo AD) narodil, údajně leží na východ od historické hranice česko-moravské heč!

Ale u nás se neříká jako v Brně - sedijó, pijó, ale pěkně po našem - sedijou, pijou, jijou, mluvijou, atd. Jo a taky bábička.

Ale sorry za :xvul, už končím. HOWG.

[upravil dne 6.3.07 Mila_S]

Ty jo. Fakt su typické brňák. I můj děda i babi a druhé děda a druhá babi, byli typičtí rodilý brňáci..... Ale hantec, takovej ten \"echt\" hantec, je někdy nesrozumitelné i pro typickýho brňáka, jako su já. Ale ten šmirglfósek gómu, i když jsem ho už 10 járů nepotřeboval... :aut:papa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...