Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadne repro na 406 Break


Keeper

Recommended Posts

Ceves!

Dnes som to zmeral, diera ma priemer 90 mm a vzdialenost dvoch dier na prichytenie je 115 mm.Nie je tam ziaden oval, ale pekna kruznica.

Tak som si dal otazku ci tie repra 100 mm sa tam vojdu.

Chlapi poradte co ste to uz montovali. Tie moje repra http://www.sony.sk/view/ShowProduct.action?product=XS-F1025&site=odw_sk_SK&pageType=Overview&category=ICA+Speakers maju vykon sin.30w co sa mi zda dost slusne nie ?

Pe.Tr - ako si dopadol ?, ake repra si tam dal ? Daj linku ak sa da.

dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dopadl jsem jako sedlák u chlumce.Koupil jsem originaly od Domanského cca 300,- za kus, jsou to dvoupasmové repráky ale nikde na nich není uvedeno kolik mají Wattu a ani prodejce mi to nedokázal zjistit.Při samotné montáži mě překvapilo že se mi tam ty konektory nevejdou.Konektory měli stejnou velikost i drážky(myslím ted ten žluty plastovy konektor)ale vtip byl vtom že v autě ten žluty konektor měl ty měděné samice nad sebou a reprak měl měděné samce vedle sebe:bojim, ale zvladl jsem to napojit i namontovat.No podle toho jak hrají bych je typoval na 10 max 15Wattu a le pro prostorovy zvuk alespon to, Tuba by byla lepší:mrkale potřebuji kufr jak sůl.Každopádně tím to jsem pro sebe uzavřel kapitolu zadních repraku a začínám řešit motorek klapky od klima.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Keeper

Ceves!

Dnes som to zmeral, diera ma priemer 90 mm a vzdialenost dvoch dier na prichytenie je 115 mm.Nie je tam ziaden oval, ale pekna kruznica.

Tak som si dal otazku ci tie repra 100 mm sa tam vojdu.

Chlapi poradte co ste to uz montovali. Tie moje repra http://www.sony.sk/view/ShowProduct.action?product=XS-F1025&site=odw_sk_SK&pageType=Overview&category=ICA+Speakers maju vykon sin.30w co sa mi zda dost slusne nie ?

Pe.Tr - ako si dopadol ?, ake repra si tam dal ? Daj linku ak sa da.

dikes

Tyhle repra se ti tam vejdou kruh je na 10

[upravil dne 8.3.07 Api]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...