Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Páčka stěraču 2HDI 406 80 kw nový model


Jery

Recommended Posts

Původně zaslal: Jery

Mam stejné auto jako ty ale zadni sterač ne. jak se tedy zapina senzor? Myslim že tou otočnou koncovkou. Tu mam zaseklou!:)

cosi normalny tym sa nezapina senzor dazda ale tym ze das packu o jednu polohu hore teda do polohy jedna, a to co ti nejde na konci tej packy otocit je preto ze nemas vzadu stierac :super inac ani mne to nejde lebo tiez nemam vzadu stierac!!! :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jery

jasně ale i tak senzor nefachá při 1 poloze to 1x setře a muže pršet jak chce a nejak v tom cvaká a při 2 a 3 už to nedělá sterače jdou normálně.:myslim

presne toto mi robilo na mojej starej 406 po vymene celneho skla(stratili mi ty suflikanti vodiaci pasik)!!! nemenil si ho nahodou??? alebo niekto pred tebou??? lebo ak ano alebo mas na to podozrenie tak preto ti nejde na 99% ten senzor lebo ked menili to sklo stratili ti ten vodiaci priesvitny pas medzi dazd.senzorom a sklom, moje riesenie bolo vymenou dazdoveho senzoru(samozrejeme na ich naklady)ale tvoje riesenie moze byt ze staci ti dokupit ten pasik, ale najprv by som si to isiel overit do peugeotu alebo niekde kde sa do toho rozumeju ci to tam naozaj chyba :super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...