Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klúč s ovládaním centrálu.


dlog

Recommended Posts

Mam len jeden kluc od auta a v origo servise mi cez VIN cislo manik povedal, ze auto boo predavane s 2 klucmi. No v bazare mi dali len jeden. Mam karticku s kodom k vyrobe novych klucov. Pytal som sa v origo peugeot servise, ze kolko by ma vysiel novy kluc s dialkovym ovladanim a skoro ma porazilo ze 6000 sk. A kluc bez DO za 2000 sk. Na oknach mam nalepky a myslim, ze mam aj alarm, ale zatial mi ide iba central. A udajne cidlo na dialkove ovladanie je pri osvetleni nad palubovkou. Poradte mi kde by to bolo lacnejsie na Slovensku Dakujem.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kdyby jsi si nechal nainstalovat nějaký slušný alarm kolem 5 tisíc který ovládá i centrál,tak máš k tomu 2 kusy dálkového ovládání na klíče a nemusel by jsi se bát,že si někdo přijde pro tvoje auto s druhým klíčem... A nebo jestli jsi šikovnej,tak si kup nějakej základní alarm kerý ovládá i centrál °°(cca 1300,- Kč)s 2 ks DO a sirénou a namontuj si to sám podle schéma který by mělo být u každýho alarmu. A ušetríš za práci v autoservise.

°° to znamená,že řídící jednotku alarmu spojíš s řídící jednotkou centrálu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš alebo infra, alebo rádiové ovládanie - podľa roku výroby ťažko povedať.

Navyše je otázka, prečo ti teraz nefunguje diaľkové ovládanie. Skús ho najprv nechať opraviť - buď novú baterku, niekedy slabne tá vysielacia infradióda - vymeniť. Ale v prípade infra je druhý kľúč dosť problémom - predáva sa iba komplet dva kľúče a prijímač.

Ak máš rádiový prenos, tak je riešenie zohnať podobný kľúč a (s pomocou security code) ho zapísať do riadiacej jednotky auta.

Ďalej môže byť ešte imobilizér - ten by ti mali zhotoviť spolu s železom v kľúčiarskej službe, skopírovať tvoj existujúci kľúč.

Všetko záleží od toho, aký systém v aute je, používalo sa postupne veľa systémov.

Ďaľšie riešenie je inštalovať nový systém diaľkového ovládania i s alarmom, napr. jablotron.cz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...