Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Antiradar


Georginek

Recommended Posts

No von je v tom obecne bordel...a v cem taky ne v tomhle state.....hihi docetl jsem se ze prej pasivni neni zakazanej....ostatne kdyz to vezmem do podrobnosti tak to stejne nikdo nezjisti ze sem ho pouzil. Zkratka zastavi me chlupaty, vypojim konektor, dam ho do supliku a nemuzou rict ani prd.....vozit v kasliku se urcite smi ...hihihihihihihi:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Pokud máš chuť investovat případně do právníků, hádat se s policajtama a odmítat zaplatit pokutu, tak si ho tam klidně šoupni, protože pokud je pasivní a signál neruší, tak ho tam mít můžeš

Poslední dobou už si na to policajti zvykli, kamarád už s ním jezdí rok a ještě s tím problém neměl. Ale prej se na to dívaj zle :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ozzy

Ahoj,

Já ho mám a používám také rok.Hlavně má žena před rokem jsen si ho vypujčil od kamaráda a už ho nechtěla vrátit.

Takže zatím bez problému a hlavně s plným počtem bodu.

Plný počet bodů - to já mám zatím taky a bez antiradaru. Spíše by mě zajímalo kolikrát ti už ty body zachránil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Stam:

Najezdím toho ročně opravdu hodně (cca 80 tkm) a musím přiznat, že nákup tohoto zařízení v kombinaci s CBčkem už dlouho zvažuju. Nejezdím jako hovado, ale pravda čistě podle předpisů to taky není, za 15 let jsem krom bezvýznamných strkanců nezavinil dopravní nehodu (vlastně, omlouvám se, už se tu řešilo, jak mi mou blbostí ujela špatně zajištěná dodávka a potrefila taxík), ale pokud nebudou policajti hlídat rychlost tam, kde opravdu o něco jde a ne 50 m za cedulí označující začátek obce nebo na čtyřproudovce, kde chodec ani nemá co dělat, pak holt v rámci vlastního boje o přežití musím takto přemýšlet. Vše je o lidech a jestliže to u nás funguje tak, jako v nejmenovaném severočeském městě, kde mi u PČR jako civil pracuje kamarádka - ráno přijde do práce náčelník, svolá podřízené, rozdá bločky se slovy: \"Na konci směny budou vytrhaný, kdo nesplní, příští týden šlape chodník\" A kluci běhaj´ po městě po tutovkách a rozdávaj´pokuty jako na běžícím páse - samozřejmě nejsou u škol a na místech, kde je jejich zásah opravdu OBČAS potřeba, ale běhaj v přeplněných uličkách a kontrolujou parkování nebo jezděj s radarem po výpadovce a kontrolujou tu hrozně \"důležitou\" 70ku. Pokud to tu bude stále takhle fungovat, jsem pro antiradary, CBčka a různé vychytávky, jak tuto nesmyslnou zvůli řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, četl jsem na to nějakej leták a tam bylo, že to zachytí většinu radiovejch a Laserovejch frekvencí, jak Českých, tak zahraničních, tak by to asi k něčemu mohlo být! Policajti fakt většinou měří na jendebilnějších místech a na těch podřebnejch sem je ještě neviděl, nadruhou stranu, když dostanou takovejhle debilní příkaz: \"Na konci směny budou vytrhaný, kdo nesplní, příští týden šlape chodník\", tak se jim ani moc nedivim. Nějakej poctivec bude chytat u školy, kde je to potřeba a ještě za to pošlape chodník!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Zachytí ten antiradar i nové laserové radary, které používá městská policie?

Ano, ale až v okamžiku měření, což je poněkud na nic. Pokud bys chtěl ochranu proti laserovému měřiči, lze to provést jedině nepovoleným prostředkem - jammerem. S tím, že máš stejně jen pár sekund na zpomalení, a pak jej musíš okamžitě vypnout, protože by se poznalo, že tam ten jammer máš, no a postih za něj hrozí víš jaký, když je to aktivní rušička...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...