Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

18. sraz P - C (ubytování)


Recommended Posts

Původně zaslal: janča205

Chci jenom upozornit,že na chatce jsme napsaní jinak než opravdu chceme.Chtěla jsem být na chatce s Boltnem406(on je napsán dobře) a s jeho přítelkyní Lenkou.Myslím,že Netopýrka s Akou chcou být někde jinde!

Opraveno ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ventil: 1+2 Takže 2-lůžkové chatky jsou stejné jako 4 lůžkové, rozdíl je pouze ten, že tam není planda, ale dvě válendy. Postýlka se se tam údajně vejde, stejně jako se válendy dají dát k sobě. 3. Bohužel neznám, ale pokusím se ještě pozeptat.

Berkoff: Stanovat lze za 25 Kč na osobu.

[upravil dne 6.3.2007 Jirkap]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím peugeoťáky a rozhodl jsem také podívat na sraz (poprvé). Ještě dnes byla volná chata pro 4 osoby, tak jestli to jde zamluvit na mě a dcera + Petrkol, který je již psaný v chatce pro šest osob. díky a těším se, i když to neumím, ale modlím se i za počasí, zatím čaues

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Speed

Děkuji jirko za rezervaci chatky ,500kč jsem dnes odeslal.doufám že ta chatka vyjde aby jsme s mimčem nerušili ostatní.Už se na naš první sraz moc těšíme.:super

jaké máš prosím tě ID?

Jsi přihlášen na formuláři jako SPEEDE a ID máš 4597?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Speed

Jirkap: Mluvili jsme spolu mobilem --moje ID je 670 a jsem \"Speed\" jsem napsanej na chatku pro 2 s manželkou a miminem za což jsem di chtel poděkovat......pokud sem něco zoral tak sorry!!!

Už je to všechno v pohodě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná se ti budu zdát již otravný,ale původně jsem chtěl 2-lůžkovou chatku,pak jsem se ocitl v 5-lůžkové,prosil jsem o 4-lůžkovou a teď jsem v 6-lůžkové.Asi jsem byl zle pochopen,prosím o 4-lůžkovou,kdyby to bylo možné.Díky předem.Míra:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Jirko,

jenom jsem si ve tvém seznamu ubytovaných všiml jedné chybky a to: máš tam 2x jednoho člověka -> Boltn406 a Jan Musil je jedna a tatáž osoba -> takže jednou je můžeš ze seznamu vyškrtnout a získáš 2 místa v chatkách -> a to se vyplatí ...!!! :D

A druhá věc ... nevim, jestli Ti to již někdo neanotoval, ale naši se domluvili, že budou spát v chatce s Jirkou Wolfem a Renčou (ch.i.n.ch.i.l.a) - nevím, jestli jsou již přihlášeni, ale prý se tak domluvili

Díky a :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

No, jestli mě mozek nemate, dospěl jsem k maximálnímu počtu ubytovaných 125 lidských kousků - pokud to, Jirko, zaplníš, pak možná půjde o sraz s nejvyšší účastí - DRŽÍM PALCE

Zdá se, že se mu to fakt povedlo!

post-0-14109595377277_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...