Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

podsvícení ukazatele km na 406


zafon

Recommended Posts

ahoj kluci, mám problém, občas se mi vypíná podscvícení ukazetale denních a trvalých km. Vykuchal jsem část palubky s budíkama, vyměnil žárovku a dal na zpět, ale vypadá to, že je něco uvnitř, nějáký povolený kontakt, protože to reaguje na otřesy. Nerozdělával to někdo někdy? Mám ten panel zleva - benzín, hodiny,rychlost, teplota. Dík moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O podsvícení se stará jen jedna žárovička. Asi bude blbej kontakt u ní. :myslim

Jinak rozdělat to jde. Stačí povolit asi 8 šroubků po obvodu a 1 uprostřed přístrojovky a pak to opatrně rozlousknout.

[upravil dne 4/3/07 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak uvádím nahoře, s žárovičkama problém není, myslím si že bude povolený nějáký drát uvnitř toho celého bloku s budíkama. Nevím, jak to tam je, rozmontoval bych to, ale abych to složil zase dohromady :roll Nemá někdo s rozděláním zkušenosti? díkec

Ještě jednou pro upřesnění jedná se mi o ten blok s budíkama, který po odpojení 2 konektorů ze zadu, jsem schopný celý vydělat ven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj to je ono, takže když tam odšroubuju asi těch 10 šroubků,co to drží , co drží tu přední část, v tvém případě na té fotce tu horní část, tak se mi nic nerozpadne? :) a bez problému to složím dohromady jo? tak to mi stačí a vrhnu se na to díky :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to rozdělal, opravil to a už to valí. Ale ... :nevim ten displej, co ukazoval počet km, to zobrazení se nějak rozsypalo a ukazují se mi jen některé segmenty :-( takže teď nikdo nebude vědět kolik je najeto km ..... :nevim tak nevím, asi budu muset pořídit nový displej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zafon

tak jsem to rozdělal, opravil to a už to valí. Ale ... :nevim ten displej, co ukazoval počet km, to zobrazení se nějak rozsypalo a ukazují se mi jen některé segmenty :-( takže teď nikdo nebude vědět kolik je najeto km ..... :nevim tak nevím, asi budu muset pořídit nový displej

zkus jeste ocistit kontakty toho samotnyho displeje, popr rozebrat tu krabicku a ocistit tu vodivou gumu mezi plosnakem a sklickem displeje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: zafon

tak jsem to rozdělal, opravil to a už to valí. Ale ... :nevim ten displej, co ukazoval počet km, to zobrazení se nějak rozsypalo a ukazují se mi jen některé segmenty :-( takže teď nikdo nebude vědět kolik je najeto km ..... :nevim tak nevím, asi budu muset pořídit nový displej

zkus jeste ocistit kontakty toho samotnyho displeje, popr rozebrat tu krabicku a ocistit tu vodivou gumu mezi plosnakem a sklickem displeje

no musím se přiznat, že jsem totiž tu krabičku už rozdělal, když jsem hledal ten špatný kontakt :mad::myslim a pravda ta guma tam bylo dost natěsno a ted už je volnější, takže by to mohlo pomoct, jestli se to povede tak to bude super! :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zafon

tak jsem to rozdělal, opravil to a už to valí. Ale ... :nevim ten displej, co ukazoval počet km, to zobrazení se nějak rozsypalo a ukazují se mi jen některé segmenty :-( takže teď nikdo nebude vědět kolik je najeto km ..... :nevim tak nevím, asi budu muset pořídit nový displej

Nepotřebuješ novej displej. Mě to taky při rozdělání udělalo. Prostě to jen musí líp sednout na tu gumu. Stačí to malinko přitlačit prstem, ale opatrně. Případně připružit ten plechovej rámeček. ;);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

Původně zaslal: zafon

tak jsem to rozdělal, opravil to a už to valí. Ale ... :nevim ten displej, co ukazoval počet km, to zobrazení se nějak rozsypalo a ukazují se mi jen některé segmenty :-( takže teď nikdo nebude vědět kolik je najeto km ..... :nevim tak nevím, asi budu muset pořídit nový displej

Nepotřebuješ novej displej. Mě to taky při rozdělání udělalo. Prostě to jen musí líp sednout na tu gumu. Stačí to malinko přitlačit prstem, ale opatrně. Případně připružit ten plechovej rámeček. ;);)

tak vidím, že nejsem jediný, koho zajímalo, co je uvnitř :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zafon

Původně zaslal: komisar

vždyť to vypadá dobře OK406 může říci

no vypadá to pěkně! a hlavně ty červené ručičky vypadají dobře :-)

Úplně jednoduchý. Stačí rafičky nabarvit červenou fixou. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

vždyť to vypadá dobře OK406 může říci

Pěkný jen koukám že máš to co se mi taky nepodařilo úspěšně odstranit. A to že prosvítá žárovička skrz displej kilometrů. Zatím jsem nenašel vhodnej matroš na podsvícení. Buď to prosvítá nebo ve dne je špatně čitelnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...