Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Čtrnáct barviček 307ček


mares

Čtrnáct barviček 307ček  

  1. 1. Čtrnáct barviček 307ček


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

ee tam sa len rád stravujem :D

a čo ti mám vysvetliť tie podotiene????? ved si všimni napr. všetky tie bledomodré farby na pežotoch každá je iná ale je to vlastne tá istá farba v inom odtiene a napr. RECIFE ich má 12 ako je to s ostatnými som sa nepýtal, ale určite to bude podobné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ferin007 : Lucifer je nej. taky ji mam , Jen tu ještěmusím narvatněkde tu fotku pořád na to nemám čas.

to Minooo : dvanáct odstínu se mi fakt nezdá třeba ta naše lucifer je 100% jen jeden odstín který se používá pro Lvíčata (už jsem dokupoval zakrývací tužku a byla jen jedna :o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přímo u Peugeota stála 200,- je to barva a pak v druhé bezbarvý lak na to, výsledek nic moc :(

hodně pomohlo přebrousit pruhledný lak brusným papírem a pastou což zakrylo drobné oděrky v bezbarvém laku (postup mi předvedli v Peugeotu zdarma docela jsem čumněl kolik toho zbrousil a nedostal se na barvu ) pak jsem to doma přetřel tou tužkou s barvou pak bezbarvou a pak jsem přebrousil znova. odhadm ze 70% se to zlepšilo ale není to ono.

nový lak je nový lak .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím vítězí stříbrná s takřka 32%, což může pro někoho znamenat zklamání, ale je to trend doby. Je to sice stříbřenka na kamna, avšak pořád pěkná barva.

Vámi uváděné odstíny, které zde nejsou mezi čtrnácti, alespoň prezentujte na fotce vašeho vozidla.

:roker

Stříbrná je, podle mého názoru, velice oblíbená kvůli své praktičnosti- není na ní tolik vidět špína- a po umytí zase zasvítí. :D

[upravil dne 8.3.2007 mares]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...