Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zablokované rádio


oni

Recommended Posts

uz jsem bezradnej,vim ze nekde tady na foru byl postup jak odblokovat radio a porad ho nemuzu najit,tady od jednoho clena ma kod radia,ale kdyz ho zadam zmeni se to opet na carky,tak nevim jestli je spravnej nebo neco mackam spatne beo je spatnej kod!!chtel bych ho prodat,ale takhle jaksi nemuz ze???dekuju za kazdou radu!

[upravil dne 2/3/07 oni]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím kolim pokusů můžes na svým rádiu,ale škodovácký rádia maj 3 pokusy a potom odblokování. A neměl by se tam objevit nápis,že kod je špatný? :myslim Jinak odblokování stojí 500 kč,teda nevím kolik tam u vás..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mas iba 3 pokusy a ked sa pomylis tak sa radio zablokuje. Kolkokrat sa potom po tych troch pokusoch pomylis o to dlhsie bude casovo trvat, kym ti naskoci z paliciek code in. Ja som kupil auto so zakodovanym radiom, nechal som ho na stave 24 hodin a cakal som kym mi naskoci z paliciek code in az som vybil bateriu a pritom som origo kod poznal ale ti v bazare, ktory mi auto predavali boli lenivy sa pozriet do papierov od auta a tak to skusali niekolko krat a uz sa nedalo odkodovat. A tak som si zaplatil za odkodovanie manik co mi to robil mi len ten kod co som v papieroch od auta potvrdil. Takze teraz uz pocuvam muziku s usmevom, vela stastia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...