Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nové stierače


Iron_Eddie

Recommended Posts

mám na autě cca rok (zhruba 30tis. km) Bosch Aero Twin a nemám vůči nim křivého slova..až teprve teď tak nějak poslední měsíc po zimě se začíná projevovat jejich stáří a pokud není sklo dost mokré, tak začínají trochu vrzat a dělat šmouhy..ale to je stav, do kterého se mi běžné stěrače dostali cca po 3 měsících

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem Valeo X-TRM a než se zalíbily nějakýmu pobertovi, byl jsem docela spokojenej. Protože ale auto parkuju na ulici, usoudil jsem, že nebudu financovat čórkaře lehce zcizitelným zbožím a zakoupil jsem zcela obyčejné stěrače - pozitivum: Mám je tam stále

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ja by som už tie drahé veľmi nekupoval odkedy mi odišli Valeo na dobro.

Nakoľko mám už veľa skúseností s lacnými typmi prepracoval som sa k jednému výrobcomi za veľmi dobrú cenu cca 90SK - 100SK za 1 kus.

Za boha si neviem spomenúť na výrobcu.

Je to šedo - slabomodrá krabička od nemeckého výrobcu. Mám ich už rok a zatiaľ šlapú na 100percent. Skúsim tú krabičku niekde vyfotiť a pošlem foto. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sháněl jsem ty aero tviny (bezraminkove) ale na P 406 nedelaji ,podle vsech jejich katalogu a i u Valea jsem nepochodil,měli jen delku ke spolujezdci ,k řidiči nee,je to už pulroku co jsem je shaněl tak se ledacos mohlo změnit .každopadně jsem aspon z legrace koupil nějaké bezraminkove sterace myslim že jsou z polska , cena 275,- za jeden a už je mam pul roku a jsou furt good.přežily i letošní zimu :D:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no umě naštěsti nebo spiš na neštěsti jde sundat stěrač až když odmontuji cele rameno.nevim jak to ale vzhledem k tem lištam jen dobře,jo a unas se nekradou stěrače, u nas už několik tydnu nějaky hajzl odlupuje z kol závaží na vyvaženi kol, a ve velkem .už se na něj chystá domobrana:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam valea s ramienkami ale mozno ked tieto skocia svoju zivotnost tak kupim valea(ale len valea)bez ramienok, zatial som velmi spokojny mal som aj pred tym valea a tiez spokojnost, jedine co by som uz urcite nikdy ale nikdy nebral tak to su bosch stierace(aspon min.tie bez ramienok)kamarati to maju a len na to nadavaju, dost vela ludi mi hovorilo ze su to zle stierace a ked som sa im pozrel na znacku tak vzdy len bosch, na valeo som este nepocul staznost :super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
Původně zaslal: kenny456

Zdravim, taky uvazuji o koupi novych steracu a nasel jsem tyto: Valeo Compact 60+55

Mate s nimi nekdo zkusenosti? jak dlouho mi asi tak vydrzi a ta cena je prijatelna?

Valea jsem používal již na předešlém autě, teď mám tyhle samý na 406, jsou super, stírají dobře. A co se týče výdrže tak nevim, na Shade byli 2 roky pak jsem ji prodal.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...