Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Prepadova hadicka z nadrzky chladici kapaliny


rimmer

Recommended Posts

nekde mi utika voda, kdyz stoji s nastartovanym zahratym motorem, tak vidim jak mi nekde jakoby smerem pod nadrzkou kape voda...ubyva docela dost.

Chtel jsem se zeptat chtel sjem vytahnout prepadovou hadicku, ale smeruje nekde dolu a je pevna, tj. nejde vytahnout. Ona je tam nekde zastrcena v necem ? A pripadne v cem, diky. Bylo mi receno, ze by to mohlo byt spatnym vickem, ze uz malo tesni a ma maly pritlak, tak to jde pres to,a le to se mi nezda, protoze vcera jsem mel uplne prazdnou nadrzku, to by uz prece nemohlo jit pres vrchi kdyz bezi motor, nebo snad jo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rimmer

s nastartovanym zahratym motorem

Nechci malovat čerta na zeď, ale sahnul sis na hadice, jestli je nemáš moc tvrdé?? Pokud by ti třeba podfukovalo těsnění pod hlavou do vody, nebo podobně (stačí trošku), mohl by nárůst tlaku to těsnící víčko,resp. pružinu ve víčku přetlačit a pak by to šlo do přepadu

Osobně mám tu hadičku jen zastrčenou za světly do nějaké díry v té \"podlaze\".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kdo

Původně zaslal: rimmer

s nastartovanym zahratym motorem

Nechci malovat čerta na zeď, ale sahnul sis na hadice, jestli je nemáš moc tvrdé?? Pokud by ti třeba podfukovalo těsnění pod hlavou do vody, nebo podobně (stačí trošku), mohl by nárůst tlaku to těsnící víčko,resp. pružinu ve víčku přetlačit a pak by to šlo do přepadu

Osobně mám tu hadičku jen zastrčenou za světly do nějaké díry v té \"podlaze\".

o tom certu radsi ani nezminuj jo :) doufam ze to neni onio..seshora videt nic nejde, mam podezreni na pumpu nebo spoje nekde kolem termostatu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta hadička nejde vytáhnout protože je buď to něčím zmáčklá a nebo spíš tvrdá jak šutr.

A ta chladící kapalina může utíkat hodně místy, jestli máš staré hadice, tak někde okolo nich (zpuchřelé), či třeba v těsnění termostatu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hadice tvrde nejsou, i pri zahratem motoru jdou zmacnout, pres prepad nejde ani kapka, sundal jsem hadici abylo to i po 30km jizde suche, ale zespoda to chcije vesele dal. Pres noc to moc nekape, skoro vubec, jen kdyz se zahreje auto a bezi motor, bud pumpa nebo nejaky spoj ktery pousti az je tepla voda a je tam trochu tlak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...