Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

STÁLE NEVYŘEŠENO. Existuje fígl na nasazení výfuku?


Marcel505

Recommended Posts

Vůz:

Peugeot 306 DT (turbodiesel, 1905ccm, 66 či 68 kW, hatchback, 5dveří, r.v.93, s katalyzátorem).

Akce:

Výměna středního a zadního dílu výfuku. Koupeno vše od firmy Bosal.

Problém:

Nejde nasunout střední díl na přední část s katalyzátorem. Ve středním dílu se to pak zužuje, takže rouru od katalyzátoru tam dostanu jen z poloviny, dál to nejde ani silou. Bohužel nic nejde roztáhnout, protože zde je to děláno už nověji, bez té části s drážkami (jak tomu bylo dříve).

Znáte na to nějaký fígl?

[upravil dne 6/3/2007 Marcel505]

post-0-14109595351815_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozno je dovod uplne prozaicky, mozno je to blbost. ze to bude zanesene sadzami a tie kladu velky odpor. ja mam benzin a tiez som sa takto trapil ze mi to nechcelo sadnut. tak som tu ruru zvnutra vycistil hnadrou a trochu premazal a sadlo si to. mne ale chybalo len par cm. ale za pokus to mozno stoji. ak ti teda sedia priemery trubiek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pgrno

mozno je dovod uplne prozaicky, mozno je to blbost. ze to bude zanesene sadzami a tie kladu velky odpor. ja mam benzin a tiez som sa takto trapil ze mi to nechcelo sadnut. tak som tu ruru zvnutra vycistil hnadrou a trochu premazal a sadlo si to. mne ale chybalo len par cm. ale za pokus to mozno stoji. ak ti teda sedia priemery trubiek

Jenže tady je problém jiný - já zasouvám trubku od katu do NOVÉHO tlumiče - středního dílu Bosal.

A to jsme ji vyleštili, tlumič krásně v náběhu vypilovali a stejně to tam nejde.

Má ještě někdo nějakou radu nebo něco, co mě nenapadlo?

Ono to asi vypadá tak, že ji stejně budu muset zkrátit (tu rouru od Katu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dlog

Chcel by som sa na tuto temu spytat ci mi vie niekto poradit. Mam P 306 Break kombi r.v. 98, 1905 cm3, hladky diesel a predna cast vyfuku, mi totalne hrkoce. Je to katalyzator to obdlznikove na prednom vyfuku. dakujem

To robilo aj mne. Neviem presne popísať ale v servise mi povedali ze su tam nejake pruzinky ktore to drzia a treba ich vymenit. Po vymene to uz nehrkotalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...