Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klima z 3,0 do 2,0 sri


lastivkaa

Recommended Posts

hmm...pri cenach benzinovych 605 se ti to asi nevyplati :) Budes muset rozebrat celou palubku abys mohl nainstalovat radiator, dale spousta elektriky kolem toho, nepocitam veci v motorovem prostoru, jina vana s uchytem na klimu...

ja jsem rozebiral palubku vcetne toho co tam je pod ni az na radiator, trvalo mi to 2 dny rozebrat (cca 6-8 hodin denne) a dalsi 3 dny slozit (delal jsem to peclive aby mi nic nevrzalo). Podle me nemas sanci to udelat, aby to fungovalo stejne jako klima od vyroby, bylo by to totiz tolik prace .... Nevim jestli se ti to vyplati, anvic klimy z tech starsych 605 jsou v docela spatnem stavu, kompresor casto fouka, nepocitam s zpuchrelych hadicich atp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lukash605

já taky klimu nemám a ani mi to zatím nevadí:Dale až přijdou zase vedra tak se asi zblázním:aut

to mi povidej, mam uplne cira skla a aute je to dost maras jak to stoji na slunci :( kolikrat se neda chytnout ani volant nebo sajtra jak to pali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lukash605

já mám sice fólie a tónování,ale to je spíš jen kvůli vzhledu na slunci to moc nepomůže:D

ale original folie musia pomoct.maju uv filter a odrazaju slnecne ziarenie.mal som s atestom a bolo to neporovnatelne lepsie ako bez.koli vzhladu su tie co stoja za par korun

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: Lukash605

já mám sice fólie a tónování,ale to je spíš jen kvůli vzhledu na slunci to moc nepomůže:D

ale original folie musia pomoct.maju uv filter a odrazaju slnecne ziarenie.mal som s atestom a bolo to neporovnatelne lepsie ako bez.koli vzhladu su tie co stoja za par korun

tak to nevím,když jsem auto kupoval tak fólie a tónování už mělo.ale o něco lepší to určitě je,protože když sednu do feldy v takovém pařáku tak fakt chcípám:aut v peugeotu je to přijatelnější

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě mi klima funguje, když jsem byl mladší tak mi to vůbec nevadilo, ale poslední dva roky mi začala vadit, hlavně ty přechody z vychlazeného auta do horkého prostředí. Mám tmavou barvu, tak se to krásně vyhřeje, ale okna mi vystačí, loni jsem si klimu ještě nechal naplnit, ale teď už to neřeším.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...