Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Antivirák


King_Of_The_Cheese

Antivirák  

  1. 1. Antivirák


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Zajímalo by mě, co používáte za antivirák.

Omlouvám se, jestli Vámi preferovaný antivirák v nabídce není, ale pokoušel jsem si vzpomenout na co nejvíc.

Můj vývoj:

AVG => Avast=> NOD32 => Kaspersky

S tímto antivirákem jsem v současné době absolutně spokojen a zajímalo by mě, jestli žiju jen v neznalosti, nebo opravdu patří ke špičce.

P.S. Kaspersky je zadarmo, takže kdyby měl někdo zájem, není problém poslat adresu na registraci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Kaspersky je hodne dobry, ale bohuzel neni zdarma... :(

Troufám si oponovat.

http://www.activevirusshield.com/antivirus/freeav/index.adp?

Doufám, že jsem se teda při prohlížení těch stránek nepřehlídl a že to není něco jinýho, ale mám to na kompu a tváří se to jako Kaspersky ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Předinstalovanej Norton na notebooku bylo to první co sem smazal. Nesnáším Norton.

Souhlasím,

říkal jsem si, že to nemůže být tak špatný, ale když mi Opera odmítala načíst jakoukoli stránku a já nakonci zjistil, že to dělal Norton ...

:D Teď když to píšu tak jsem se opět neuvěřitelně rozčílil na Norton :D a to už jsem se s ním skoro rok nedostal do styku. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Některé Antiviráky jsou dobré, protože Vás neotravují viry (na počítači je prostě nemáte)

a jiné antiviráky jsou dobré, protože Vás neotravují viry(na počítači je sice máte, ale antivirák o tom neví), resp. neotravují Vás hlášky, že máte na počítači viry ;-)

P.S. Druhá varianta se týkala mě,

když jsem měl AVG, říkal jsem si jaký dobrý program, pak jsem viděl Avast a po instalaci, hle, viry na počítači byly => zanevřel jsem na AVG.

když jsem měl Avast, byl jsem spokojen a chválil jsem ho, než se ke mně dostal NOD32 a přesvědčil mě o tom samém jako předtím Avast u případu AVG.

Když jsem měl NOD 32, dlouhou dobu jsem, byl spokojen až do chvíle, kdy jsem se dostal na vysokou a kámoš se mi vysmál, že mám NOD, byl jsem na něj naštvaný a tak jsem na něj spustil, že když je tak chytrej, tak co že prý používá on. Poslal mi tenhle link

http://www.activevirusshield.com/antivirus/freeav/index.adp?

že je to Kaspersky a že je zadarmo a taky jsem zjistil, že mi Kaspersky odhalil viry, o kterých neměl NOD ani páru.

Teď když mám Kaspersky jsem spokojen stejně jako když jsem měl kterýkoli předchozí antivirák, takže čekám až příjde nějakej další Antivirák a já zanevřu na Kaspersky :D

Zatím se ale žádný lepší neobjevil, takže můžu v klidu chválit :-)

P.S. v období NODu jsem se potkal s Nortonem ... netřeba komentáře :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používám AVG 7.5 Anti-malware a zatím spokojenost, která ovšem pramení z částečné neznalosti ostatních antivirů, částečně z toho, že AVG mám legálně a částečně z odporu vůči učení se ovládání PC - není mi vlastní, jsem starší generace :super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Brandy

Nevím, co všichni máte proti Nortonu. Já ho používám a spokojenost. Ale, když jinak nedáte, zkusím Kaspersky. ;)

Když Ti to vše funguje a plní to ty funkce, které od toho čekáš, tak není problém a já osobně bych váhal jestli měnit, jak jsem ale už psal, tak mi to blokovalo přístup na internet přes Operu. Možná jsem to měl pouze nevhodně nastavené, nicméně myslím, že defaultně nainstalovaný program by podobné věci(blokace jednoznačně nezávadného softwaru) dělat neměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s tvojí teorii že co oko ( tady spíš ativir :) ) nevidí to Tě netrápí, ale jen do doby kdy Ti klekne celé PC.

Ja na to šel dle teorie, že dva je většinou víc než jeden a tak mám

AVG 7,5 plus Firewall a zároveň Avast a zatím bez potíží .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: žažo

Souhlasím s tvojí teorii že co oko ( tady spíš ativir :) ) nevidí to Tě netrápí, ale jen do doby kdy Ti klekne celé PC.

Ja na to šel dle teorie, že dva je většinou víc než jeden a tak mám

AVG 7,5 plus Firewall a zároveň Avast a zatím bez potíží .

A rezidentní ti běží u Avasta a AVG zárověň nebo jak to máš?:myslim Já jen že pokud takhle tak se ruší navzájem. Jinak používám NOD 32 ale pravda je ta že po něm i Avast našel něco co NOD neviděl, tak nevim, možná skusím toho Kaspeskyho ale mam pocit že je to všechno stejný
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem měl NOD 32, dlouhou dobu jsem, byl spokojen až do chvíle, kdy jsem se dostal na vysokou a kámoš se mi vysmál, že mám NOD, byl jsem na něj naštvaný a tak jsem na něj spustil, že když je tak chytrej, tak co že prý používá on. Poslal mi tenhle link

http://www.activevirusshield.com/antivirus/freeav/index.adp?

že je to Kaspersky a že je zadarmo a taky jsem zjistil, že mi Kaspersky odhalil viry, o kterých neměl NOD ani páru.

Teď když mám Kaspersky jsem spokojen stejně jako když jsem měl kterýkoli předchozí antivirák, takže čekám až příjde nějakej další Antivirák a já zanevřu na Kaspersky :D

Prosím tě, je v tom AOL Kasperskym čeština, nebo dá se použít čeština přímo pro Kasperkyho?:myslim

EDIT: tak už to vím, tady to píšou jak to je http://pcmark.info/viewtopic.php?t=288

[upravil dne 1/3/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kámoš má taky zajímavou teorii a přiznám se, že jsem po jeho vysvětlení o této možnosti také vážně uvažoval.

Teorie zní asi takto:\"Nepoužívat žádný Antivir, žádný firewall a nemuset updatovat ani kontrolovat počítač (v jeho případě totiž počítač obsahoval čtyři disky každý o kapacitě asi 150 GB). Až začne zlobit, nebo se ten počítač začne zdát pomalý, tak formát systémového disku a nakopírování image se systémem.\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...