Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Navigace HELP


Atrej

Recommended Posts

Dobry den mam 307 rok 05 s palubnim pocitacem(to maj asi vsichni ale mam takovej ten malej cernobilej ukazuje to dvere a radi, mozna jeste neco ale to nevim) a chci se zeptat jde na tenhle palubni pocitac nejaka navigace ? nechci externi chtel bych aspon jako jsem mel v pasatu tam to ukazovalo sipky dekuji za rady a tipy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, na první fotce rozhodně RT3 (ta je na té druhé) není, to bude maximálně RD4. Navigace myslím na ní jde, ale pouze monochromatická a piktogramová. Pokud chceš \"mapovou\" navigaci, musíš mít RT3, případně si chvilku počkat na RT4 (v případě 407 se už montuje standardně).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

Jo jo, na první fotce rozhodně RT3 (ta je na té druhé) není, to bude maximálně RD4. Navigace myslím na ní jde, ale pouze monochromatická a piktogramová. Pokud chceš \"mapovou\" navigaci, musíš mít RT3, případně si chvilku počkat na RT4 (v případě 407 se už montuje standardně).

Tak me napada, nesel by tento display zamontovat do palubovky starsiho peugeot? Rozmerove to tam vypada stejne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Atrej

Tak tedka jsem zmatenej jde pomoci rt3 na monochromaticky displeji navigace ?? (ja mel na passatu malou navigaci a to ze mi to ukazovalo na palubnim pocitaci jen sipky bez map ) je to to sami nebo uplne jiny dekuji

Ano je to to samý ukazuje to šipky, podívej se do manuálu, tam je vše vidět. :roker

[upravil dne 7-3-07 domav]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...