Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna předního světla, jak na to , poradí někdo ?


koldam1

Recommended Posts

Ahoj,

dnes jsem se stal novým majitelem nádherného P 806 a hned to má háček, koupil jsem ho s rozbitým předním světlem a nemohu ho vyměni neboť nevím jak, vypadá to že se musí sundat přední maska ale nejde mi to a tak prosím moc o radu pokud víte jak na to ?? Ještě drobnost, pokud by se někomu doma válel pravý přední blinkr, rád ho koupím, reflektor už mám

P-806 rv 1996

Za případné rady předem moc děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám 806, ale neporadím, protože mě to taky teprve čeká. Já mám ve světle jenom malou dirku, zatím přelepené průhlednou páskou, která není vůbec vidět. Já jen abys měl aspoň jednu odpověď.:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

a potom se už dostaneš ke světlům jsou na šroubkách,možná by stačilo vyměnit jen sklo

to je super že to je i z obrázkem, díky. Jen jsem zmatený tam na rohu s tímk šroubkem co vypadá že je schovaný za blinkrem a nebo že je zevnitř, nemohu ho najít.

tak v sobotu mam volno tak se na to vrhnu a snad ho najdu, dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jaksi jsem se k tomu ještě nedostal, řeším teď větší problém, pán mě asi napálil, auto má na leasing a teď tvrdí že mu leasingovka zapoměla loni leasing ukončit a proto ho nemůže odhlásit na mě, je to možné že by doběhl leasin a leasingovka by si toho nevšimla že už dál neplatí a že to měli ukončit ??

Poraď te co teď, na Gemoney se semnou odmítli bavit a poskytnout jakékoli informace(pouze vím že auto je jejich majetkem, to jde zjistit podle VIN na netu) a pan Jícha již peníze nemá aby mi je vrátil a vzal si auto zpět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...