Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

volnobezne otacky


lampa

Recommended Posts

obcas se mi stane ze volnobezne otacky se usidli az na 1200 (nekdy 1000, nekdy 1200) otackach, coz je docela dost, kdyz to xcipnu a nastartuji znova, tak uz jsou na klasickych 800 - 900

co jsem cetl mohl by to byt regulator tlaku paliva ? (nebo samozrejme dalsich 10 veci - spatna nafta, ale stava se mi to i delsi dobu..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

U mě bylo pomalé padání otáček způsobené prasklým rezonátorem vzduchu (taková ta černá bakelitová krabička umístěná pod sáním). Praskla podélně a bylo i trochu slyšet takové syčení. Zkoušel jsem to lepit, ale tlaky a otřesy jsou dost velké a vždy to znovu prasklo, u Peugeota stojí cca 500 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kveton

Původně zaslal: Quiddo1

Mě mě zase padají otáčky děsně pomalu jako bych tam měl obrovský setrvák je to jako bych řadil pod plynem.

a nebrzdi ti to moc ten tlumic?

Ne to ne když jsem koupil auto tak tam byl poslední díl výfuku totálně schnilý tak to taky dělalo a těď tam mám nový a je to stejné,holt to bude asi kovbojka to vypátrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vcerajsem to daval k vasendum na vymenu oleje atd.... ale objevil se tam asi vetsi problem, protoze po vymene filtru to hodilo na display antipollution fault a diagnostia hazi chybu, ktera nejde vymazat nebo se tam objevuje porad... no uvidime jak si stim poradi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...
  • O 3 měsíce později...

Já to měl taky, otáčky byly buď vysoké, nebo naopak to chcípalo z ničehož nic. Vyšrouboval jsem krokový motorek, velmi jemně jej rozebral, prostříkal kontoxem a maličko jemně rozhýbal rukou. Od té doby mám klid. Otáčky volnoběhu cca 800 a paráda. (ťuk ťuk ťuk..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...