Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak je to z bodíky?


Mišak

Recommended Posts

Dnes se my stala malá nepřijemnost, když se odjížděl ze servisu.Jsem si řek skočím ještě na poštu, ktera je od tama asi 400m.Skočím do auta a jedu po necelích 200 metrech na mě vyskočí zpoza auta pan v modré čepicia rukou my ukazuje ať zastavím u silnice.V tu chvili sem si uvědomil že nesvitím a že nejsem zapasaný.Proběhla běžná kontrola a pan my říka ,že jsem spachal dva přestupky a mam si vybrat za ktery chci pokutu tak říkam že nevím.On no za pas je 1bod a za světla jsou 2body.Řek sem že chci za pas.Ale doma koukam že za pas jsou dva a za světla jeden. Takže teď nevím jestli to udělal schvalně nebo nezná bodové ohodnocení jako já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ja mel vetsi stesti, nedavno jsem byl v Brne a hledal jsem v centru misto k zaparkovani, vsude bylo plno aut a do toho ze vsech stran skakali do silnice chodci, takze jsem hledal nejake misto kde zaparkovat a do toho se pekelne soustredil abych nekoho neprejel. I odbocil jsem do jedne ulice a hned po 50m hlidka mestske policie a uz me stavi. Zastavil jsem, stahnul okynko a v podvedomi uz jsem si rikal, no jo asi jsem vjel do nejakyho zakazu vjezdu a taky ze jo : dobry den pane ridici, predlozte mi povoleni k vjezdu a nebo vas obcansky prukaz :) Tak jsem predlozil obcanku, pan policista si ji prohlidl a zacal : jestlipak jste si pane inzenyre vedom, jakeho prestupku jste se dopustil. Tak jsem nasadil vyraz ala blbec a zkusil ten zakaz vjezdu. Policista na to, ano spravne, dopravni znacka B1, zakaz vjezdu vsech motorovych vozidel. No pak jeste neco chvili vypravel, nacez ja jsem se hajil, ze hledam misto k zaparkovani, pricemz Brno vubec neznam a ze jsem daval pozor aby mi nekdo neskocil pod auto a ze jsem si proste znacky nevsiml. Policajt se me zeptal kolik bych si dal pokutu, odpovedel jsem ze netusim, ze jsem jeste zadnou pokutu nedostal ( to jsem nelhal, fakt jsem jeste zadnou pokutu za osm let co mam ridicak nedostal ;):D ) no a on na to ze to mi muze dat az do vyse dvou tisic a ze teda tentokrat to nechame domluvou a at si davam priste vetsi pozor, tak jsem podekoval a odjel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm asi sem se malo tvařil jako blbec mam vyměněný řidičak, asi před dvěma měsici takže ale pane Šinal tak kratce řidičak a už se nam nepoutate, auto je vaše?Ano.Hmmm Studen a auto.No tak to bude za dvěsta míň vam dat nemužu a zaco to chce te?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...