Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

KAMIJONACI a hlavne členovia


Guest ZILA

Recommended Posts

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

:xvul jozefsv: Ano.delame si tu obraz o lidech,ktery nezname.Ale je videt,mily pane,jak jste povrchni. Muj braska je dyslektik a dysorthografik (pokud nevite,co to je,muzu Vam to vysvetlit)a proto by sem podle vas nemohl sem prispivat,protoze VY by jste si o nem udelal spatnej obrazek? :xvul

A co si myslite? Ze kdyby tu nekdo nic nedelal pro klub tak Vy by jste mel moznost tady nejakym zpusobem nekoho urazet? Nemohl.Vse,co klub nabizi je pro to,ze jsou tu lidi,kteri pro klub neco udelali. Vcetne tohoto fora.

:xvul A pokud si Vasich narazek nemame vsimat,proc si vsimate Zilovych prispevku?:xvul

[upravil dne 3/3/07 Autoškolič Dodo]

tak nakoniec ja urazam?to si asi vedla nie?ja som povedal ze som si o nom urobil zly obraz koli tomu co na to odpisal citujem-( tak ked si taky šikovny tak my osobne polib prdel) a nie koli tomu ze v jednej vete ma kopec chyb.uz sa nebudem viac opakovat.ak si to vysvetlujes inac tak si to nepochopil

zila je tvoj brat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ZILA

nie som sikovny.aj ja robim chyby.len tu bolo jedno vlakno o tom komu ake chyby vadia,tak prepac ze sa ta to v tomto vlakne dotklo.nemyslel som to v zlom.ak si to takto pochopil tak to je tvoj problem. moj kamos nie si urcite,pretoze ta nepoznam tak si to mozes odpustit.

Možnost poznat mna si mal ale tu si prešvich a to byl sraz v Košiciach u lidlu na popradskej ulici

kuk sem :D

[upravil dne 3/3/07 ZILA]

do kosic a spat mam 220km. pred vianocami by som urcite nedosiel niekam pred lidl koli tomu aby som vas videl na chvilu.ty na mojom mieste ano?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím to vypadá, že se nám \"bratia\" umí akorát hádat, ale aktivity žádné. Je naprosto přirozené, že máte na různé věci jiné názory, ale jestli chcete, aby klub na Slovensku fungoval, tak se vykašlete na spory o pravopis a začněte spolupracovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som si stale čas našiel a ked nie stale sa da dohodnut na nejakej možnosti .

za 2 roky som vymeškal 2x sraz na olešnej a to z dvovodou poruchi auta ( starter ) a podruhe to bylo ked som musel odjet na slovensko :nevim

dokonca som si našiel čas i na čekoslovensky sraz a to na šebetov sem jel vlakem bez auta tak asi mne sraz problem nedela.:super :super:super:super:super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ZILA

ja som si stale čas našiel a ked nie stale sa da dohodnut na nejakej možnosti .

za 2 roky som vymeškal 2x sraz na olešnej a to z dvovodou poruchi auta ( starter ) a podruhe to bylo ked som musel odjet na slovensko :nevim

dokonca som si našiel čas i na čekoslovensky sraz a to na šebetov sem jel vlakem bez auta tak asi mne sraz problem nedela.:super :super:super:super:super:super:super

snazim sa ti vysvetlit,ze pokec pred lidlom v kosiciach nepokladam za zraz na ktorom by som mal chut a peniaze sa ho zucastnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

jozefsv: Uznavam,ze i moje reakce byla unahlena. Omlouvam se ti za to,ale tak trochu to ve me budilo dojem adresne averze vuci Zilovi kvuli jeho gramatice. To co se nam tady libi,nebo ne bylo sice protrepavano v jinem vlakno,ale nikdy ne adresne.....

Jeste jednou se omlouvam. :papa

:super mne slo o to ze ak je cech (neviem) tak nech pise cesky ze nam to nevadi.nemusi sa snazit pisat slovensky ked mu to nejde pretoze teraz byva na SVK.lepsie sa to cita ak to je v jednej reci.nikdy som proti nikomu nic osobne nemal.nastvala ma akurat reakcia na to.to je vsetko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...