Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dynamické vyvážení


Rejza

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...
Původně zaslal: domav

Původně zaslal: lamancha

Původně zaslal: jaudax

A kde v Ostravě??? :D

ty to máš jednoduché, zajeď si do F-M, v Bašce je pneuservis kde to dělají.:papa

A který Pneuservis to dělá?

Nepamatuji si název, ale projedeš FM od Ostravy směrem na Frýdlant, míjíš obec Bahno, /konečná linkového busu/ a pak první odbočka doleva a zase doleva jakoby zpátky do FM po souběžné cestě a po pravé straně je pneuservis, takové vrata do dvora, myslím , že i půjčují přívěsy, zkus tohle číslo :

Jaroslav Škuta

Tel.: 777834989

Kunčičky u Bašky 83, 739 01 Baška

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kšanda

a jakej tam je rozdíl od normálního vyvážení?

Některé 307 jsou háklivé na vibrace a jedna z věcí, která pomáhá je vyvážení přímo na vozidle, chápu to tak, že je vyváženo kolo i s poloosou a tak jsou eliminovány vlivy váhy bezpečnostních šroubů, neorigo disky atd. Mému pažoutkovi to pomohlo, v Praze by to měl dělat Domanský. Při přezouvání pneu si pak musíš dát pozor i na pozici kola na disku - tzn. označit díru na disku a na pneu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, pan Tvardek to dělá a taky je jediný,který vyváží ve F-M original elektrony bez středové díry.

Tady je kontakt:

Kontaktní údaje:

Frýdlantská 1263

738 01 Frýdek-Místek-Místek

Telefon: +420 558 435 859

Fax: +420 558 662 045

E-mail: tvardek@iol.cz

Otevírací hodiny:

Pondělí 7:00 - 18:00

Úterý 7:00 - 18:00

Středa 7:00 - 18:00

Čtvrtek 7:00 - 18:00

Pátek 7:00 - 18:00

Sobota 8:00 - 12:00

Kontaktní osoby:

Tomáš Tvardek (Majitel)

Telefon: +420 602 720 428

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Chápu tvou starost, ale proč to řešíš?To, co se tady řeší je vyvažování bakulí.Pokud dáš Ia pneu,tak tohle vůbec neřešíš.Když budeš jezdit šunky, tak ani dynamické vyvážení na autě nepomůže.307, pokud nemáš hrkáče, tak si to zaslouží v I a kvalitě.V kv ti mohu o tom povídat......:). také ti o tom přesvědčím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Miku

jj, pan Tvardek to dělá a taky je jediný,který vyváží ve F-M original elektrony bez středové díry.

Tady je kontakt:

Kontaktní údaje:

Frýdlantská 1263

738 01 Frýdek-Místek-Místek

Telefon: +420 558 435 859

Fax: +420 558 662 045

E-mail: tvardek@iol.cz

Otevírací hodiny:

Pondělí 7:00 - 18:00

Úterý 7:00 - 18:00

Středa 7:00 - 18:00

Čtvrtek 7:00 - 18:00

Pátek 7:00 - 18:00

Sobota 8:00 - 12:00

Kontaktní osoby:

Tomáš Tvardek (Majitel)

Telefon: +420 602 720 428

ale to nemas pravdu bez stredove diry ti kola ve f-m vyvazi skoro kazdy ja jezdim do liskovce k davidovi lehnertovi a dela to taky zatim spokojenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bubakkaja

Původně zaslal: Miku

jj, pan Tvardek to dělá a taky je jediný,který vyváží ve F-M original elektrony bez středové díry.

Tady je kontakt:

Kontaktní údaje:

Frýdlantská 1263

738 01 Frýdek-Místek-Místek

Telefon: +420 558 435 859

Fax: +420 558 662 045

E-mail: tvardek@iol.cz

Otevírací hodiny:

Pondělí 7:00 - 18:00

Úterý 7:00 - 18:00

Středa 7:00 - 18:00

Čtvrtek 7:00 - 18:00

Pátek 7:00 - 18:00

Sobota 8:00 - 12:00

Kontaktní osoby:

Tomáš Tvardek (Majitel)

Telefon: +420 602 720 428

ale to nemas pravdu bez stredove diry ti kola ve f-m vyvazi skoro kazdy ja jezdim do liskovce k davidovi lehnertovi a dela to taky zatim spokojenost

asi si nerozumíme, já nemluvím o vyvážení kol bez středové díry, já mluvím o vyvážení kola bez sundání z auta, respektive nejdřív je kolo třeba vyvážit mimo auto a pak "doladit" na autě.:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Žádný šunky tam nemám, mám Pirelli P7 a elektrony od OZ Racing. (to je pro Tora)

Myslel jsem, že si nové pneu sednou a pak to dovážím, ale ejhle kola jsem sundal a vibrace jsou mnohem horší. Při koupi mi to nedělalo a tvrdili mi, že to už Peugeot vyřešil a teď mám problém. Tak kde to mám nechat nejblíž dynamicky vyvážit okres Chomutov?

Čím jiným než vyvážením by to mohlo být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rejza

Žádný šunky tam nemám, mám Pirelli P7 a elektrony od OZ Racing. (to je pro Tora)

Myslel jsem, že si nové pneu sednou a pak to dovážím, ale ejhle kola jsem sundal a vibrace jsou mnohem horší. Při koupi mi to nedělalo a tvrdili mi, že to už Peugeot vyřešil a teď mám problém. Tak kde to mám nechat nejblíž dynamicky vyvážit okres Chomutov?

Čím jiným než vyvážením by to mohlo být?

Nevím přesně jestli dynamické vyvážení, ale já když koupil nový elektrony a gumy zároveň, nechal jsem to dělat u Barum servis Dongres Žatec. Jezdím tam už 5let a vše v pohodě.:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: toro

Chápu tvou starost, ale proč to řešíš?To, co se tady řeší je vyvažování bakulí.Pokud dáš Ia pneu,tak tohle vůbec neřešíš.Když budeš jezdit šunky, tak ani dynamické vyvážení na autě nepomůže.307, pokud nemáš hrkáče, tak si to zaslouží v I a kvalitě.V kv ti mohu o tom povídat......:). také ti o tom přesvědčím.

Nevím zcela jistě co považuješ za "bakule" měl jsem tam po koupi GoodYeary (asi bakule) a pak Michelliny (asi ještě větší bakule čili šunky, jestli tě chápu dobře). Mohl bys teda poradit všem co mají problémy s vibracemi jaké "nebakule" tam mají nazout??:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...