Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

co by ten zvuk mohl být?


pavel626

Recommended Posts

již párkrát se mi stalo že jsem při sešlápnutí brzdy a pak po puštění pedálu slyšel zvuk který mi připomíná pískavé nasávání vzduchu a po pár vteřinách zase nic.

dnes se mi to stalo po nastartování kdy auto stálo venku zkusil jsem sešlápnout brzdový pedál a byl o dost měkkčí než obvykle a pak to pískání přestalo a než se vše ohřálo tak asi při 10 sešlápnutí to na pár vteřinek písklo a pak už byl klid.

nevíte někdo zkušený co to je a na co se mám připravit??

jo je to na 205 1.8 D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pavel626

již párkrát se mi stalo že jsem při sešlápnutí brzdy a pak po puštění pedálu slyšel zvuk který mi připomíná pískavé nasávání vzduchu a po pár vteřinách zase nic.

dnes se mi to stalo po nastartování kdy auto stálo venku zkusil jsem sešlápnout brzdový pedál a byl o dost měkkčí než obvykle a pak to pískání přestalo a než se vše ohřálo tak asi při 10 sešlápnutí to na pár vteřinek písklo a pak už byl klid.

nevíte někdo zkušený co to je a na co se mám připravit??

jo je to na 205 1.8 D

Cau prosim te dela ti to kdyz pribrzdujes? Napr jedes pomalu a priprzdujes na krizovatku? Me to prave dela taky kdyz malinko slapu na brzdovy pedal tak slysim jak me to trochu piska a pri tom desticky mam ok a kotouce sou nadherny, a je vydet ze se sjizdi rovnomerne :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mi občas dělalo u 405ky.jak vede lanko zkrz podlahu k motoru,tak prochází takovou gumovou prachovkou a je možný,že v ní je díra(popraskaná) a když šlapeš na pedál,tak se z ní vyfukuje vzduch a obráceně.pak to tak zvláště píská

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne to by ti to pak vůbec nebrzdilo kdyby se ti tam dostával vzduch.koukni na tu gumu pod pedálem jak sem ti psal.jo a pod tou gumou by měl bejt pístek(nevim jak u tvího auta)jestli taky ten nevrže.koukni na to a uvidíš.kdyžtak dej vědět jak si dopadl.jo a jinak ti to brzdí normálně??

[upravil dne 26.2.07 Medion]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...