Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koncept či domácí \"BASTL\"


Maverick

Recommended Posts

Jojo - ty koncepty z \"osumdesátejch\" jsou krásný a mají svoje kouzlo. Ty dnešní působí až příliš futuristicky, ale je pravda, že to tyto koncepty tehdá asi taky tak působily ...

Každopádně OXIA je můj vrstevník, tak u mně jasně vede ...:roker

PS.: jestli máte doma někdo nějaký WALLPAPERY -> tapety na plochu -> prostě obrázky OXIE ve velkym rozlišení a dobrý kvalitě ... pošlete mi je prosim na maudr@seznam.cz ... budu si to pamatovat ... :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Jojo - ty koncepty z \"osumdesátejch\" jsou krásný a mají svoje kouzlo. Ty dnešní působí až příliš futuristicky, ale je pravda, že to tyto koncepty tehdá asi taky tak působily ...

Každopádně OXIA je můj vrstevník, tak u mně jasně vede ...:roker

PS.: jestli máte doma někdo nějaký WALLPAPERY -> tapety na plochu -> prostě obrázky OXIE ve velkym rozlišení a dobrý kvalitě ... pošlete mi je prosim na maudr@seznam.cz ... budu si to pamatovat ... :mrk

http://xanderalex.free.fr/Peugeot_concept_Oxia.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Trochu mimo mísu: Nevychází náhodou Oxia typově z 605ky? Přeci jen ten rozchod 1735 vpředu a 1683 vzadu a rozvor náprav 2800 mi přijde na 405ku dost velikej, i když se jedná o originální prototyp :myslim

Máš pravdu asi to bude spíž na základě 605. Na 405 je to přeci jen trochu velký.;) Jinak je to jeden z nejhezčích konceptů od Lvíčete.:super Škoda je, že to nešlo do výroby.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

Původně zaslal: Dundee

Trochu mimo mísu: Nevychází náhodou Oxia typově z 605ky? Přeci jen ten rozchod 1735 vpředu a 1683 vzadu a rozvor náprav 2800 mi přijde na 405ku dost velikej, i když se jedná o originální prototyp :myslim

Máš pravdu asi to bude spíž na základě 605. Na 405 je to přeci jen trochu velký.;) Jinak je to jeden z nejhezčích konceptů od Lvíčete.:super Škoda je, že to nešlo do výroby.:(

Diskutovali jsme to ale s Neonem osobně a podle předních světel to vypadá fakt na 405 (ale rozměry jsou mamutí), protože 605 je má trochu jiný... Nevim, ale každopádně kdyby se Oxia dočkala sériový výroby, byla by to tehdy bomba... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Mefisto86

Původně zaslal: Dundee

Trochu mimo mísu: Nevychází náhodou Oxia typově z 605ky? Přeci jen ten rozchod 1735 vpředu a 1683 vzadu a rozvor náprav 2800 mi přijde na 405ku dost velikej, i když se jedná o originální prototyp :myslim

Máš pravdu asi to bude spíž na základě 605. Na 405 je to přeci jen trochu velký.;) Jinak je to jeden z nejhezčích konceptů od Lvíčete.:super Škoda je, že to nešlo do výroby.:(

Diskutovali jsme to ale s Neonem osobně a podle předních světel to vypadá fakt na 405 (ale rozměry jsou mamutí), protože 605 je má trochu jiný... Nevim, ale každopádně kdyby se Oxia dočkala sériový výroby, byla by to tehdy bomba... :super

Ona by to byla bomba i dnes. Mimochode fakt je že ty zadní světla vypadaj spíš na 405

post-0-14109595346173_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nej byl snad Nautilus z r 1997, v ty době to byla docela pecka

97pininfarina_nautilus.jpg

A toto jste už viděli? 1985 Peugeot Griffe 4

85pininfarina_peugeot_griffe_4_11.jpeg

85pininfarina_peugeot_griffe_4_2.jpg

Je od Pininfarini

A taky hlavně 1996 Peugeot Toscana pocházející ze 406

96peugeot_toscana_1.jpg

96peugeot_toscana_2.jpg

nebo 1972 Peugeot 204 Taxi H4

72heuliez_peugeot_204_taxi_h4_4.jpg

Ovšem tohle je taky moc pěkný 1998 Peugeot Crisalys

98sbarro_peugeot_crisalys.jpg

98sbarro_peugeot_crisalys_32.jpg

Jinak tady je ještě hromádka známých i neznámých Peugeotů - http://www.carstyling.ru/car.asp?id=2307

[upravil dne 27/2/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...