Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

co vam vadi nejvic-gramaticky


aka

Recommended Posts

to znamena, ze se mam denne holit?

pis si jak chces, nikdo Te do niceho nenuti, jen jaksi nase ocka a esteticno obcas u tech prasaren trpej a tady si jen navzajem stezujem:) kdyby se to dalo do kluboveho radu.....by me zajimalo, kolik lidi by tu zustalo:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wytáčí mně, jak někdo píše s dwojitým w w kažým slowje kde je w normální, tím myslím jako w.

Co tohle doprdele je? Jsme snad nějaká éra Ewy Farné nebo to je převzatý z gangsta husto řečí..? Vím, že tohle měla kapela Wanastovi Vjecy, ale to byl rok 93 nebo kolik na jejich první desce. Tam byly všechny texty popolštěné.

Co mně ještě docela štve, jsou hrubky i/y v novinách a taky v návodech. Včera jsem studoval návod na mikrovlnku a co mně dostalo, tak bylo \" Držák na gril jste si postavily...\" kdo? Ten návod je jen pro ženské?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gramaticke chyby me vytaci neustale ... typicky \"by jste\", \"by jsme\" .. y/i .. a naprosto pekelny hrubky vsude. Psani slovje, tje apod. me vytaci uplne na max.

Zato interpunkci (myslim \"vyspelou\", ne zakladni, tj. v dlouhych souvetich apod.) neresim, protoze si taky kolikrat nejsem jistej, jestli to pisu spravne ;). A treba nejidealnejsi neresim, protoze to cas od casu reknu taky :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eště mně štve, když na seriózní stanici ČT1 prohlašují, že centrální banka zvýšila úrokový sazby o jedno procento (např. ze 2 % na 3 %). Pokud se nemýlím, je to zvýšení o 50 %!!! Ale o 1 procentní bod. U lidí se základkou to pochopím, ale v ekonomickým zpravodajství před celou republikou... :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

Původně zaslal: Oliver Riedel

Když už řešíte i číslíčka,vysvětlete mi,když je jeden za 18 a druhý bez 2 za 20 - tak ten druhý je za 22,ne?

20 - 2 je kolik? n prece 18.

bez dvou za dvacet.

To není 20-2.

Je to bez dvou za dvacet: x-2=20, takhle je to myšleno ;)

Jinak k tématu: Samozdřejmě my vadí, když vydim, jak někdo seká jednu hrupku za druhou a ani se nad tym nezamislý.. To by jsem z toho zvracel, soudruzy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je bez dvou za dvacet, tudíž když ty dva ubereš, zbyde těch dvacet :super

A ještě jednou k tématu: zpřeházený písmenka ve slovech tak, že věta nedává absolutně žádnej smysl (že, Marline ;)?) je taky docela libovka.

EDIT: Yo a eshte my waděy vílevi podbnýho tipu... :D

[upravil dne 25/2/2007 Dundee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...