Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

byl jsem u GLOGARA


pavel626

Recommended Posts

pánové byl jsem na výměně poloos u Glogara a mohu svědomitě říct že jsem se s lepším přístupem jěště nesetkal nikde u nás v servisech!!!

po zajetí do dílny mi byla nybídnuta káva či čaj i pro syna po celou dobu jsem byl u vozu a mohl sledovat mechanikův koncert vše v přátelském duchu a pohodě . Při placení mi byla nabídnuta sušenka i mému synovy a to vše bylo v sobotu a o cěně služby nemluvě myslím si že kdekoli bych zaplatil jednou tolik.

měl bych přání pro ně at se jim daří co nejlépe a přání pro všechy - aby takové servisy byli u nás v republice všechy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám stejně dobré, ale zase trochu jiné zkušenosti ;)

Na svou 205D jsem potřeboval jednu poloosu - objednání proběhlo snad den předem, možná ještě ten den ráno, s tím, že okolo páté se pro ni zastavím. On je repasuje, běžné typy má snad skladem, speciality na objednání.

Výměna na autě v mém případě padla (jinak mění na dílně poloosy na autě do 14:00 a v sobotu ráno - cena za výměnu poloosy na autě je 380,- Kč). Takže jeden první čtvrtek v měsíci jsem po práci sedl do piškota a vydal jsem se směrem Petrovice (cca 20 km od Sedlčan nebo Příbrami).

No, pan Glogar nebyl ani moc nervní, ač jsem se mu tam objevil ve čtvrt na šest večer (a to jsem myslel, že dostanu přinejmenším heverem) - normálně má už zavřeno, ale domluvit se s ním dá na všeličems, je velmi vstřícný.

Tak jsem dostal poloosu, nechal tam zálohu na svojí (normálně to dělá výměnným způsobem kus za kus. Jinak požaduje zálohu na vaši starou/rozbitou poloosu).

No, a během měsíce jsem vyměnil poloosu a další první čtvrtek v měsíci jsem mu vrátil tu starou.

Cena za poloosu na 205 D je 1180,- Kč.

Musím říci, že prostředí a přístup u Glogarů mě velmi potěšil. Člověk by k nim jezdil snad i rád... ale znáte to, jak moc rádi strkáte peníze do svého auta?

PS.:Jinak prý Glogar umí poloosy i na další značky - VW, Škoda, Nissan, aj. (chce se to s ním domluvit)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no asi takle panGlogar dělá poloosy na všechny auta a řekl bych že jsou to se svým synem profíci na svém místě

jinak cena - mám peugeota 205 1.8 d

cena pravé pol. je 1180.-

levá pol. je 1080.-

práce 2x 380.-

a jěště nějaké dobné za nějaké 2 šrouby celkem 3100.- kč

napište schválně kdo jste kde zaplatil za výměnu poloos

můj kámoš měl 309 a měnil obě dvě postupem času a pokaždé u jiného servismana jednou platil 3700 za jednu a podruhé 2700 za druhou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsme u té reklamy na servisy...

Pro všechny z širokého okolí Opavy- V Bolaticích (směr Hlučín) jsou bratři Stromští a jejich servis.....Odvádějí perfektní práci,seženou opravdu všechno na všechno,super ceny,udělají každou káru.....mohu jen doporučit.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...