Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

opet kdo to byl?


aka

Recommended Posts

Tak jsem si dnes jela vecer z andela do holesovic dvanactkou a telefonovala, no a nastoupil clovek, jenz na sobe mel svetr s velkym vysavenym peugeotovskym lvickem pres cely prsa:mrk.....kdybych nevolala, hned bych ho prepadla:D.....tak se ptam: Byl to nekdo z vas???:myslim:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Tak jsem si dnes jela vecer z andela do holesovic dvanactkou a telefonovala, no a nastoupil clovek, jenz na sobe mel svetr s velkym vysavenym peugeotovskym lvickem pres cely prsa:mrk.....kdybych nevolala, hned bych ho prepadla:D.....tak se ptam: Byl to nekdo z vas???:myslim:mrk

A Tobě se líbila náplň svetru nebo pouze ten lev???

(Když náhodou jedu jakoukoli MHD - tramvaj nevyjímaje - docela mě prudí lidičky, kteří se vyblafávají do tydlifonu a nutí mě poslouchat jejich velice zajímavé a duchaplné rozhovory typu: Jo, Mařko, a představ si, v tržnici mají květák za 12 Kč, tak jsem ho koupila rovnou 5 hlav a budeme ho jíst celá rodina minimálně do konce týdne . . . .

Takže z mého pohledu - dobře Ti tak)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

(Když náhodou jedu jakoukoli MHD - tramvaj nevyjímaje - docela mě prudí lidičky, kteří se vyblafávají do tydlifonu a nutí mě poslouchat jejich velice zajímavé a duchaplné rozhovory typu: Jo, Mařko, a představ si, v tržnici mají květák za 12 Kč, tak jsem ho koupila rovnou 5 hlav a budeme ho jíst celá rodina minimálně do konce týdne . . . .

Takže z mého pohledu - dobře Ti tak)

To mně Medvěde spíš vadí telefonující lidi typu - Nazdar Johne,tak sem se včera vrátil z tripu,ty krávo,sem tam nechal skoro čtvrt mega,ty vole,tomu bys nevěřil,krávo.Fakt mazec,vole....

A řve na celý bus,případně město,aby to všichni věděli.

To se mně otvírá kudla v kapse

[upravil dne 25/2/07 Oliver Riedel]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aka: kdybych Ti řekl, že jsem to byl já, tak mi stejně neuvěříš ... takže já to nebyl

Peta: ty nemáš rád Prahu?? (a znáš ji vůbec trochu) -> tak počkej na Kostelci (jestli teda bude a jestli pojedu) -> to si pokecáme ... :roker

ad telefonování v MHD: nevadí mi, když si to telefonující nechává pro sebe a nevnucuje svoje zážitky ostatním, ale kdy jsem naposledy slyšel někoho telefonovat v MHD si už opravdu nepamatuju ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Peta: ty nemáš rád Prahu?? (a znáš ji vůbec trochu) -> tak počkej na Kostelci (jestli teda bude a jestli pojedu) -> to si pokecáme ... :roker

Dokonce i na Džbáně jsem několikrát byl :D Ale to ještě neexistoval P-C...

Ale tipuji, že z Prahy znám tak 0,5%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oliver: vzhledem k faktu, ze mam podobne tricko, ze ma dost dobrej jezdici talir a vse s lvickem, znam ten tvar dost dobre....strihala sem ho uz mockrat.....

Meda: no zaujal me spis ten svetr no.....(ted uz se mi neozve...:nevim)

stal asi metr ode me a ja to tatovi hned musela rict(chudak taky vyrezava lvicky dost casto:D:D:D) a neslysel me.....myslis, ze rvu na celou tramvaj?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

ad telefonování v MHD: nevadí mi, když si to telefonující nechává pro sebe a nevnucuje svoje zážitky ostatním, ale kdy jsem naposledy slyšel někoho telefonovat v MHD si už opravdu nepamatuju ...

A teď po pravdě kdys jel naposledy MHD??:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: boltn 406

Původně zaslal: Neon

ad telefonování v MHD: nevadí mi, když si to telefonující nechává pro sebe a nevnucuje svoje zážitky ostatním, ale kdy jsem naposledy slyšel někoho telefonovat v MHD si už opravdu nepamatuju ...

A teď po pravdě kdys jel naposledy MHD??:D:D

Po pravdě?? :myslim Mno, naposledy, když jsme jeli z toho vánočního DJbánu, tedy z centra ke mně na Jahodu ... takže 16.12.2006! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...