Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Upadl mi výfuk


Guest MMMMM

Recommended Posts

Včera jsem se díval na výfuk a říkám si pro sebe , musim ho tento rok dnes jsem absolvoval cestu do Prahy a přijedu a ejhle výfuk se mě utrhl, ta poslední část spolu s koncovkou je utržená, takže mě co nejdříve čeká výměna výfuku, poradte mi jaký koupit, vyměním celou část od motoru až na konec. Co vše budu potřebovat koupit? Výfuk, potrubí a nějaké gumové držení? Mám to koupit v KV kelly? Jak se pohybují ceny? Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi mas pravdu zkouknu, myslite si že nemá cenu chodit na vrakách a shánět něco objehaného?

Nemáte někdo foto, odkud a kam je zadní díl a prostřední díl a přední díl?

[upravil dne 24.2.07 MMMMM]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže koukám že se to skládá pouze z dvou dílů na 1,9TD to asi koupim cely, protože na té delší šísti už jsem něco letoval. Kokám že cena komplet 3500Kč. KV kelly stránka mi nefunguje můžete se někdo mrknout kolik stojí tam?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na original od Peugeota predny diel rovno zabudni.Menil som pred pol rokom komplet vyfuk,len zo srandy som sa bol opytat na ceny aj v peugeote.Uz neviem celkom presne,ale predok s katalyzatorom-mam 2.0HDI 110hp r.v.2000 podla VIN-ka by ma vysla na 43000sk:o.Skoro ma odviezli nohami napred.Stred s tlmicom 1800sk-asi mali akciu a koncovy tlmic 5400sk tusim.Nakoniec zadok a stred.diel od kelly(+dodatocne AL uprava),predok aj s katalyzatorom bosal.Cenu uz neviem,lebo som bral aj silentbloky komplet 4 na motor.Dufam,ze pomohlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj,měnil jsem před týdnem taky prostřední díl výfuku protože mi taky urezl a upadl.Vrhl jsem se na to sám s doměním,že to bude pohoda,ale ted mi v obou spojích pořád podchází a ani za boha to nejde dotáhnout :-( jeden známej mechanik mi řikal,že se s tim nic dělat nedá,že se to snad časem zanese bordelem a přestane to.Myslíte,že to může mít nějaký velký vliv na výkon motoru??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdarek vsem...

prave vcera mi menili \"vlnovec\" u predni casti vyfuku - takovou kovovou pletenou cast. Ted tam mam krasnou novou, avsak s novou casti prisel i problem.

Bohuzel pri otackach 900-1200 a 2000-2400 mi (asi) od opraveneho vyfuku prechazi na karoserii neuveritelne rezonance. REZONUJE MI VSECHNO . Uz jsem odhodlan v pondeli zajit do servisu a celou vec nechat upravit - vyreklamovat.

Podle me tam mam delsi vlnove nez predtim.

Myslite za vse muze ten novy vymeneny vlnovec, ktery je tuzsi a asi i delsi?

Dekuji za rady

WiZi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...