Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jak dlouho to vydrží?


tutman

Recommended Posts

to není taková pálka, ale musím aj nechat přesadit zadní nápravu bo je na stranách rozdíl tak 5čísel a to taky něco bude stát. Časem by to chtělo přední kotouče......a hledat by se dalo furt něco

v létě se budu ženit a veškeré peníze teď musí do svadby asi tak:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: tutman

to není taková pálka, ale musím aj nechat přesadit zadní nápravu bo je na stranách rozdíl tak 5čísel a to taky něco bude stát. Časem by to chtělo přední kotouče......a hledat by se dalo furt něco

v létě se budu ženit a veškeré peníze teď musí do svadby asi tak:mrk

třeba si svatbu rozmyslíš:super

to né datum 7.7.2007 mám už rok dopředu zamluvený

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tutman

to né datum 7.7.2007 mám už rok dopředu zamluvený

Hele, nikdy nevíš, co do toho vleze (tobě, nebo ji) ...:aut Ne, dělám si prču, samo přeju, ať vám to vyjde ... :super

A k tématu na hučícím ložisku se dá ujet hodně kilometrů - jezdi si na něm, když ti to nevadí, ale já bych ho vyměnil pokud možno co nejdříve ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hadra

7.7 to je pěkné datum. Ložisko bych vyměnil, není to taková palba a za těch 1500 toho stejně dneska moc nepokoupíš.... ( ženich snad kupuje chlast, kytky a prstýnky.... ne? )

za 1500 máš 8 pulitrů ferneta:o to už opije pár svatebčanů:super

my vše budem platit dohromady a naspořeno zatím máme jen minimum,od rodičů ani jeden nic nečekáme, nejsou nejbohatší:roll

pro představu pro ty co je to časem taky čeká:

šaty pro nevěstu 6000,prstýnky 7000,kvádro pro ženicha 4000,nějaké poplatky 2000,kadeřník,fotograf,auta,řidiči 5000,hostina na zahradě prase, dvě bečky, kuřata na grilu, dorty, nealko a vše kolem vyjde na +-12000

ideální by byla ještě nějaká ta svatební cesta aspoň na týden 20000

a jsme na 56000 a to ani naše společné přijmy nedosahují jednoho průněrného platu to se pak těžko šetří:roll:roll:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ctím tradice - svatbu mají platit rodiče nevěsty - snad už nějaký čas tuší, že mají dceru a že se bude vdávat.

S podvozkem bych fakt neriskoval - teď v autě vozíš svoji milou (a později děcko), to ať raději míň pijou hosté na svatbě. Ta zadní náprava by taky potřebovala opravu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to na tobe....ja osobne kdyz slysim nakej zvuk kterej mi vadi tak jsem schopnej to auto rozdelat do sroubku......ale zalezi na tobe.......ale zalezi jak jezdis a v jakym je to lozisko stavu......muzes jezdit v pohode a nebo se ti muze roztrelit a zadrit a nedojedes ani do servisu bez toho aby jsi vydrel naboj,nebo ulozeni.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...