Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kola vs. gumy


f3Rd@

Recommended Posts

Původně zaslal: Tommy306

akorát 225ky už budou docela znát na zrychlení a taky je to poznat, když se člověk dostane na dálnici do kolejí..já bych řekl, že by optimální byly 205/50, akorát to nebude na pohled tak hezký, jak ty 225ky

To sice budou, ale zase to auto bude dobře sedět. Když jedu zatáčky na plnej plyn, tak mám dost velký problémy to auto udržet na silnici. Podle mě by ty 205 nedokázaly ani ten výkon pořádně přenést na silnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakej výkon?? tyhle výkony zvládají 205ky bez problému...moje audina měla 82kW a na gumách 205/50/15 to drželo, jak přibytý..u pežotka je limitující podvozek..z vlastní zkušenosti vím, že na zimácích 185/65/14 jde auto v zatáčce ven, protože to nedávají gumy..na letních 195/55/15 je na hraně cítit, že gumy by toho zvládly ještě víc, ale francouzskej podvozek je na to měkkej a nestíhá..pak většinou přichází nutnost rozhodit si zadek:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ajdamek

Ono přenést 160 koní pod plným plynem do zatáčky a ještě k tomu takovou těžkou bečku, to chce široký kola anebo dát jiný tlumiče a pružiny.

A nebo oboji... Bo ten podvozek je dost limitujici....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...