Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

v navaznosti na jaky koupit model - AAA autobazar


ajsik

Recommended Posts

Panove opravdu nevim nad cim se tu rozcilujete. Premyslim co si myslet o cloveku, ktery chce koupit auto (ojete) za 679 000,- slozi nevratnou zalohu 14.000,- (mimochodem kdyz se umite branit, tak vam ji vrati) a autem neudela ani zkusebni jizdu - kde by minimalne prisel na spatne razeni. Pote Pri podpisu kupni i leasingove smlouvy se \"povznese\" na to aby si ji poradne procetl jen protoze je toho hodne a titerne napsano, presto podepise a vyplati 350.000,- (tolik penez nevydelam ani za dva roky, natoz abych je usetril). Odjede a teprve potom si auto jde nechat prohlidnout nekym kdo tomu, narozdil od nej, alespon trosku rozumi. Pri reklamaci se necha zvyklat (netusim co si od toho sliboval) a autem odjede.

Abych to tu zbytecne neprotahoval, to ze nakonec dopadl tak jak dopadl, je doufam pro vsechny zvas dost poucenihodne, ze nez neco podepisete, poradne si to prectete - a pokud se nekdo brani uznat reklamaci nenechte se \"uasertivovat\", na to je skoli :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdary všem. Mám taky svoje zkušenosti s AAA, i když trochu opačný a nestálo mě to tolik, páč já jsem tam prodával svoje Mitsubishi, mimochodem koupené též ve „skvělém bazaru. No v jakym bylo stavu to nebudu rozebírat (třída C). Vošulili mě zhruba o 20 tisíc, ale byznys je byznys. A já ty kačky potřeboval na novou kárku co nejdřív. Jen tak mimochodem jsem si prohlížel au?áky co nabízeli a slyšel jsem i komentáře. No čovek by zvracel, mírně řečeno. Z toho pramení mé ponaučení, nikdy nekupovat au?ák v bazaru, a? mají sebelepší „reference” (reklamou). Svoje dva další au?áky jsem pořídil od soukromých lidiček a byla vždycky spokojenost.

Páč

1) si toho hledí do poslední chvíle, vždy? se v tom vozí,

2) dá se s nima domluvit

3) a můžeš si tam přivést čoveka, kterej to zkoukne.

Takže nikdy žádnej bazar, zvláš? ne AAA a jim podobný.

Zdary a hodně štěstí při výběru kárky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky trosku prilozim do kotle ;).

Videl jsem v Bohemiacar 406 kterou tam jeji majitel vozi uz skoro pres rok. Byla to pred rokem koupe v AAA ... 406 za nejakejch 350tis. Jako ze jsem lajk tak i presto kdyz sem videl auto na zvedaku a letmym pohledem me zaujala svarena cara od motoru az po kufr :o potom totalne rozdilne tvary prednich naprav ... svarovaciho materialu v aute o vaze rovnajici se priblizne malemu cestovnimu letadlu ... fakt narez. Pan chudak (blbec?) prosel podobnym pribehem. Motor odesel ... repase ... prevodovka ... repase ... no v podstate dneska uz se mu to nascitalo tak ze kdyby si tenkrat dal leasing na novou 406 kombi v plne vybave s nejlepsim motorem a kuzi tak by na tom byl dneska skoro stejne :( ...

Kamarad tam delal chvilku a pronesl vetu \"auto ktery bylo v lepsim stavu nez dobrem sem v AAA nikdy nevidel a natoz prodal\"

No ale mi verime Ivetce a Panenkovi ;) asi dosli prachy a AAA dobre plati :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jooo a taky mě zrovinka napadá: kamarád koupil bílýho Forda Mondeo ten starší typ. Před tím v tom jezdila nějaká ukrajinská podnikatelka, takže o nějaký údržbě nemůže být ani slovo. Potřeboval auto s velkýma výklopnýma dveřma vzadu ... tak ho koupil. No nebudu Vás napínat, koupil ho v nejmenovaném bazaru a postupem času do něho narval bratru zhruba 100 táců, přičemž to auto v průběhu všech těch oprav a repasí bylo samozřejmě nepojízdný. A to ho ještě další bazar - respektive opravna vzala na hůl. No když mi to vyprávěl, tak jsem hledal jestli někde nemá schovanou mašli, protože to na ní na 100% bylo. Ciao

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od těch sráčů z AAA bych si nekoupil ani špunt do vany. Nejhorší na tom je,že se najdou takový blbci kteří taam půjdou a to auto koupí znovu. A moc by mě zajímalo kolik a nebo co dostali mti slavní co žvatlali ten slogam.Já bych jim dal přes dršku!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AAA už ani komentovat nebudu, nemá to cenu, auto bych si tam taky nekoupil. Já jsem auto koupil v bazaru u autosalonu škodovky, mají tam takový malý bazárek s cca 30 auty takže nic moc výběr, ale ten člověk co to tam má na starosti má k zákazníkům skvělý přístup. Ve všem mi poradil, dokonce mi doporučil co u nich má cenu koupit a co by nekoupil. Jako bývalý Pežo?ák mi doporučil tuhle 306 a já nelituju že jsem jí koupil. Ještě mi vyřídil moje starší fáčko na protiúčet takovým způsobem, že jsem na tom skoro neprodělal oproti tomu kdybych ho prodával sám na inzerát. Táta si tam koupil Opla půl roku přede mnou a taky super auto, má ho necelý rok a bez problémů. Takže další auto si půjdu asi koupit taky tam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se řiká: po bitvě je každej generál Je fakt, že já když jsem kupoval auto , tak jsem ho byl taky nejdřív projet, je fakt, že si měl smlouvu nejdřív pořádně proštudovat ALE, aaa asi ty smlouvy píšou tak, že se spoléhají na to, žeto nikdo moc nečte. Takže je tady jistej úmysl. Napadá mě teda jediný, že jsou to podvodníci. Slušnej prodejce by tohle nedělal. :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Driver

AAA už ani komentovat nebudu, nemá to cenu, auto bych si tam taky nekoupil. Já jsem auto koupil v bazaru u autosalonu škodovky, mají tam takový malý bazárek s cca 30 auty takže nic moc výběr, ale ten člověk co to tam má na starosti má k zákazníkům skvělý přístup. Ve všem mi poradil, dokonce mi doporučil co u nich má cenu koupit a co by nekoupil. Jako bývalý Pežo?ák mi doporučil tuhle 306 a já nelituju že jsem jí koupil. Ještě mi vyřídil moje starší fáčko na protiúčet takovým způsobem, že jsem na tom skoro neprodělal oproti tomu kdybych ho prodával sám na inzerát. Táta si tam koupil Opla půl roku přede mnou a taky super auto, má ho necelý rok a bez problémů. Takže další auto si půjdu asi koupit taky tam :)

Kam?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...