Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sháním pc hru


orgacek

Recommended Posts

No nerad tohle obnovuji:xvul, ale mít všechno legální to znamená mít komp bez MP3 (které jsi někde stáhnul), bez obrázků (staženýhch z něčích webek) atd :-) myslím si že moc lidí, kteří by si byli 100% jistí nebude. Nedávno jsem četl diskuzi o windows vista a docela mě zarazilo, že prý mají něco jako policajta microsoftu v sobě. Nevíte co je na tom pravdy. Prý vám projedou comp a nelegálku odhalí. Jen nevím co s touto informací provádějí

Taky nechci nikomu šahat do svědomí, ale před registrací jistých moralistů, se na tomhle fóru čile směnoval software s dalšími členy, bez nějakých námitek

Asi byla tehdá jiná doba

[upravil dne 8/3/07 deeper]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

deeper: souhlas, proto pisu vesmes :D ovsem soft. mam legalni vsechen, nastesti mam ze skoly narok na originaly treba Visual studia .NET 2005 apod...

Ovsem tusim, ze za filmy a mp3 ti nehrozi takovy postih, jako za soft... pokud je ovsem nesdilis ze ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

peta: hele to máš jako student slevu na soft co potřebuješ ke studiu?

Nedávno jsem řešil s kamarádem, dělá strojárnu, že pro zápočet potřebuje udělat nějaký výpočty v exelu, prezentaci v power pointu a tak dál. A kde na to má jako student vzít. Když se office pohybují kolem 10.000,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

deeper: na soft, ve kterem pracujeme ve skole, dostaneme licenci ZDARMA... tzn bud ti vypali origo multilicenci skoly, nebo si primo stahnes disk (CD/DVD) v ISO souboru pres MSDN Academy Aliance... chci videt, jak mi rodice davaji 35tis na VS .NET 2005... takhle bych asi nikdy nedostudoval...

btw treba Office bych si NIKDY nekoupil... od dob stredni skoly pouzivam openoffice, ktery je nekolikrat stabilnejsi a veci, ktere vytvorim, vzdycky otevru, coz driv u officu delalo problemy... navic mam stejny soft pro linux/win ... legalne, zdarma a v cestine... i kdyz i kdyz teda mam narok na plne legalni posledni M$ Office... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

deeper: jo? doufejme, ze to tak bude ... nastesti je plno softu zdarma :mrk projekty jako NetBeans, Eclipse (java), tomcat (java servlet), apache web server... v linuxu je dokonce podpora QT do C++, ktera je jinak docela draha :)

no uvidime, jestli nakonec nebudu jeste automechanik :mrk:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...