Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kabel do AUX vstupů


Ferin007

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Ahoj, koupil jsem tohle http://www.conrad.cz/adapter-line-in-35-jack-na-mini-iso+dp49045/

ale když jsem to zapojil do jediné požné pozice v dlouhém konektoru tak nic, ani po stlačení tlač. CD měniče. (mám RD3). Pak jsem na fóru našel schéma zapojení jednotlivých pinů a vstupy audio jsou jinde, tak to musím nějak ořezat (tu modrou koncovku) a napojit vedle. Tak uvidím, ještě jsem se nato nedostal... Jinak mám transmiter Trekstor a jsem spokojenej, poslouchám přes něj hlavně mluvené slovo a to je velmi slušná kvalita.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Tak jsem si pořídil kabel i MP3 přehrávač, ale když sem to zapojil do AUX vstupů v příruční schránce, po rozjezdu se to vypne. Je to bohužel videovstup, kerej se za jízdy deaktivuje. U videa to chápu, ale nechápu, proč se deaktivují i audiokanály??!!?? :myslim

Nevíte, estli de v sevisu nějak tu možnost deaktivace za jízdy vypnout? Abych mohl za jízdy poslouchat MP3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Velickin

Ahoj, koupil jsem tohle http://www.conrad.cz/adapter-line-in-35-jack-na-mini-iso+dp49045/

ale když jsem to zapojil do jediné požné pozice v dlouhém konektoru tak nic, ani po stlačení tlač. CD měniče. (mám RD3). Pak jsem na fóru našel schéma zapojení jednotlivých pinů a vstupy audio jsou jinde, tak to musím nějak ořezat (tu modrou koncovku) a napojit vedle. Tak uvidím, ještě jsem se nato nedostal... Jinak mám transmiter Trekstor a jsem spokojenej, poslouchám přes něj hlavně mluvené slovo a to je velmi slušná kvalita.

Ahoj, podařilo se ti rozchodit to externí připojení do RD3? J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiez mam original radio, tiez nemozem pocuvat MP3, tiez chcem pocuvat MP3 no snazim sa nieco vysondovat ale zatial marne a nasiel som len TOTO http://www.orava.info/fkh/default.asp?cls=stoitem&stiid=24908 lenze raz som mal obyc. MP3 ORAVA a mal som ho neklamem 2dni vratil som ho do obchodu bezreptania mi vratili peniaze a druha skusenost mam kamosa co predava taketo veci a volakedy predaval aj ORAVU !!!! vsetko co predal NAKOMPLET sa mu vratilo na reklamaciu takze tolko o orave ak by mal niekto moznost zohnat nieco aby sa dali prehravat MP3 na orig. radio privitam to ked aj ja nieco najdem supnem to sem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jardas

Původně zaslal: Velickin

Ahoj, koupil jsem tohle http://www.conrad.cz/adapter-line-in-35-jack-na-mini-iso+dp49045/

ale když jsem to zapojil do jediné požné pozice v dlouhém konektoru tak nic, ani po stlačení tlač. CD měniče. (mám RD3). Pak jsem na fóru našel schéma zapojení jednotlivých pinů a vstupy audio jsou jinde, tak to musím nějak ořezat (tu modrou koncovku) a napojit vedle. Tak uvidím, ještě jsem se nato nedostal... Jinak mám transmiter Trekstor a jsem spokojenej, poslouchám přes něj hlavně mluvené slovo a to je velmi slušná kvalita.

Ahoj, podařilo se ti rozchodit to externí připojení do RD3? J.

Ahoj, bohužel jsem to nerozchodil. Asi ty vstupy, i když tam evidentně jsou, nejsou aktivované. Podle mně nejdou aktivovat jaksi naslepo, ale jen při zapojení CD měniče. Krátké věci řeším přes transmitter a když něco většího, tak si to vypálím jako audio.

[upravil dne 22.6.07 Velickin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...