Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Probliknutí tlumených světel ?


Čeněk

Recommended Posts

Prosím o radu. Dnes večer jsem stál na železničním přejezdu a najednou mi problikla tlumená světla. Otáčky jakoby se propadly, ale jen na zlomek vteřiny a najednou motor přidal o 100 otáček a světla svítila dál. Pak se otáčky vrátily na původní hodnotu. Stalo se mi to již víckrát.

Nemůže být vadný regulátor napětí ? Mám P406 2.0 16V

Dík za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baterii dej zkontrolovat! Ale raději u někoho solidního (jsou prodejci, kteří Ti řeknou, že je špatná a hned nabídnou novou). Mě se občas podaří \"přidusit\" auto (jezdím v hodně nízkých otáčkách - zvyk z ropáka), to potom pípne a dělá podobné věci, ale na světla to nemá vliv. Akumulátor mám naddimenzovaný a v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Čeněk

Co myslíš tím elektrickým radiátorem ?

Já mám benzín.

čaute,

lamarát čo vozí 406ky z Británie tak rozoberal palubné dosky do šrotu a vravel že v nových 406kách sú elektrické raditátory na ohrev predného skla, takže tam čosi asi bude.:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

čaute, kamarát čo vozí 406ky z Británie tak rozoberal palubné dosky do šrotu a vravel že v nových 406kách sú elektrické raditátory na ohrev predného skla, takže tam čosi asi bude.:myslim:myslim

Hmmm, tak proto tak rychle rozmrazuje... :super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...