Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kolik bude řádných členů 10.3.2007 ve 22. hodin?


Medvěd

Kolik bude řádných členů 10.3.2007 ve 22. hodin?  

  1. 1. Kolik bude řádných členů 10.3.2007 ve 22. hodin?


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Protože 28.2.2007 končí většině řádných členů jejich placené členství, zajímá mě, kolik si myslíte, že bude řádných členů po tomto datu (jedná se o součet řádných členů, kteří své členství zaplatili po 1.10. 2006 + počet řádných členů, kteří své členství o rok prodloužili zakoupením prodlužovací známky)

P.S.

Ti členové, jejihž prodlužující platba se do tohoto data neobjeví na klubovém účtu, budou k tomuto datu řádného členství a všech výhod s tím spojených zbaveni. Zapomnětlivcům však nic nebrání po zjištění, že najednou již řádnými nejsou, zaplatit a své členství obnovit (fotky auta zústanou v databázi, jen budou skryté)

P.P.S.

Odměna výherci ještě není přesně stanovena, ale myslím, že by mohla být i velice lákavá -

Proto, prosím, pište i své přesnější odhady, vyhraje ten, kdo bude počtu členů nejblíže (v případě několika výtečníků na první pozici budeme jako vítěze brát toho, kdo tuto cifru tipnul jako první !!!!!!)

[upravil dne 22/2/2007 Medvěd]

[upravil dne 10/3/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

A já netipuju.

Není důležitá kvantita, nýbrž kvalita - i kdyby 20 aktivních, tak je to pořád lepší, než 500 těch, kteří se neúčastní klubovýho dění.

Ty nejsi vůbec hravý :-D Pro sponzory (inzerenty) je důležitá kvantita, tak se ji nezříkej :D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

já jako předseda klubu nehlasuju (stejně byste mě pak, kdybych náhodou vyhrál, nařkli, že sem si to vošéfoval sám)

Jako, že by jsi doplatil za mrtvé duše? :D Nebo záměrně pozdržel registraci platících? :D

MÁŠ MOJI DŮVĚRU! :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...