Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

cena za ložisko na zadné koleso P406


ajven

Recommended Posts

čaute dríči,

máte šajnu koľko stojí ložisko na zadnú nápravu?

Bolo by to na 2,0 hdi r.v.2000.

Ospravedlňte ma ak sa to tu už preberalo, zatiaľ som v hľadaní nič nenašiel. No a v Google je to slabé.

Díky vopred.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

v peugeotu v Cechach stoji 3593 CZK , objednaci cislo 374868

obednej si je v lanskroune je tam nejakej velkej distributor skf ,,,me to vyslo na 7000,- i spostovnym za sadu na zadek ,,jedna se o original loziska co tam jsou z vyroby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za pomoc všetkým, čo tu odpovedali.

Už mám predstavu aké sú cenové rozdiely. Takže budem ešte na tom svojom aute dosť behať a potom to vymením. Momentálne to budem stále len sledovať, lebo sa mi zdá, že začína už auto ísť hlučnejšie a na zdviháku v servise sa mi zdalo, že po zatočení iba v ľavom zad. kolese tam čosi hučí.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, ešte raz by som sa chcel opýtať ohľadom tých ložísk na zadnej náprave.

Koľko vydrží také ložisko obyčajne na 406ke?

A druhá otázka

Predáva sa to len ako celý náboj? Alebo stačí len ložisko?:myslim

A tretia otázka

Koľko to trvá tá výmena? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náboj zadního kola je fakticky vnější kroužek ložiska, takže odpověď zní - ano prodává se to jen jako celý náboj.Proto je taky na zadek daleko dražší než do předu.

Výměna tak do hodinky za předpokladu, že máš stahovák.:papa

post-0-14109595357391_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Náboj zadního kola je fakticky vnější kroužek ložiska, takže odpověď zní - ano prodává se to jen jako celý náboj.Proto je taky na zadek daleko dražší než do předu.

Výměna tak do hodinky za předpokladu, že máš stahovák.:papa

Servus páni,

tak dnes som si vymenil už konečne to ložisko a musím povedať, že je to skvelé. Najskôs som dlho typoval, ktoré to bude tak sme sa so známym servisákom vozili a pomôcka je že na rovnej ceste keď budete točiť volantom do jednej aj druhej strany a robiť "myšičku" tak keď je ložisko na "prd" na ľavej strane tak keď je odľahčené to ľavé koleso tak hučí práve toto odľahčené ložisko. Dúfam, že za vysvetlenie to stačí. Inak potreboval som 40-ku orech a veľký "trhák"+ trubku ako nádstavec asi meter dlhú lebo je fakt silnio pritiahnuté, aby som povolil matku na ložisku a sťahovák veľký na ložisko.

Výmena asi hodinku práce. Najdlhšie mi trvalo shodiť bubon lebo akýsi pripečený na náboj. Inak náboj s ložiskom som celkom fajn s celým zadným kolesom, takže mi ostal valček, brzdové paktne ak chcete niekto tak to ponúkam, lacno. Mne to je a prd, lebo ja mám už do rezervy dva páry paktný aj valček. Takže v prípade záujmu napíšte, dohodneme sa.:papa:papa

[upravil dne 7.4.07 ajven]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...