Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaký koupit model?


gvg

Recommended Posts

To Ajsik: Já né že bych byl úplný laik,ale znám již dost drobností,dle kterých se to dá rozeznat.Třeba bych přidal k tvému prstu :-)) ještě omrknutí s vnitřní strany blatníku jak je přichycen ten plastový \"vnitřek\" (samozřejmě u novějšícha aut,kde to je) je tam krásně vidět zda to nějaký ocas přišrouboval tím co našel doma.Já jsem třeba vzal auto z bazaru a něž jsem ho vzal,tak jsem věděl odkud to dovezli,kým to proclili,kdo jim spravoval lak atp. toto jsem věděl dříve,šel do bazaru,zeptal se co s tím bylo a když to skoro na chlup sedělo tak jsem to začal dále řešit.Jinak je opravdu nejlepší vidět auto jak bylo bourané (fotky jsou o ničem,to už taky dokreslují :-( ) a nebo koupit auto po dílech u Oddieho a složit si ho.Hned by každý věděl co má :-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a nikdy nekupujte auto kdyz prsi a nebo kdyz je vlhko ... divili byste co zmakne trocha vody s cepy a vsemi castmi auta ... pak jak bude sucho teprve poznate co klepe atd ... , vim o cem mluvim ... :D

kdyz jedu s autem v desti je to jako pohadka, ale jak je sucho tak to vrze a klepe ... :)

PS: to jen tak na okraj ... :D

PS2: davam navrh tohle sepsat do samostatneho clanku a ten tady vyvesit, tyhle rady jsou urceny spise pro prvni omrknuti vozu a zvladne je i laik - je prece blbost k nejakemu srotu volat hned znameho aby nam rekl to co jsme schopni zjistit sami ... aut je v bazarech tuny ... staci si vytipovat par kousku co by prosly timhle a pak prijit se znamym ... :cool:

jinak se toho ukolu klidne zhostim, a udelam pripadne foto ... skoda ze ten muj vrak uz je nekde v bazaru - byl to primo skolni pripad vsech tehle x bodu co jsem sepsal ... :(

[Editován dne 23/7/03 ajsik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je ve velkych autobazarech celkem normalni... prodejce ti nakeca cokoliv, jen aby sis to auto vzal.

BTW take mam 405 po prvnim majiteli a nebouranou a znamena to, ze to byl jeden majitel v cesku, predtim byla pritazena z nemecka bouchla (zjevne na predek, nejde abs ani klima...) a komplet prelakovana.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja kdyz jsem pred 10 mesici shanel auto (na pomoc jsem vzal otce - nejsme automechanici, spis samoukove) tak jsem v podstate postupoval presne podle ajsikova navodu.

- treba: objevili jsme mitsubishi colt, ktere melo sice hnusnou barvu, ale vypadalo velmi zachovale. az dokud jsme tim chozenim prstem po karoserii neobjevili ze leva strana strechy je divne \"vyboulena\". nazdar :mad:

- nebo: krasne mitsubushi colt 1.6, krasne siroke kola (jedina shledana zavada byl sice neopotrebovany ale zato spinavy interier). no ale hosi z bazaru jaxi nemeli chut mi jej prodat :o:o

- a x dalsich ... dnes bych rekl skorovraku..

- a nakonec jsme narazili na tu 106 co mam. r.v. 95 ... najeto 29000 ... :o neuveritelne ... blbost. urcite odtocene!!malem jsme kolem toho chodili s lupou. vsechny spary projete, r.v. pneumatik, r.v. skel, motor, 1/2 hodinova zkusebni jizda, interier, vsechno plne funkci, malem jako nove (mel jsem dojem ze zrovna sundali igelity ze sedadel ;)) . borci co to dovezdli z nemecka prijeli a na rovinu priznali ze bylo bouchle na levem zadku cemuz zodpovidala i jemna odchylka v laku a take vetsi spary u narazniku. ale furt ten brouk v hlave, ze mozna jsou to moc sikovni borci co vsechno krasne zamaskovali. no blbli jsme tam snad hodinu a pul, ale nakonec jsem i ja presvecil sam sebe, ze to auto nemohlo najet vic nez 100000 a sel jsem do toho ;) ... no a max. spokojenost ... zvlast kdyz si uvedomim jake vselijake pasti na penize jsem si mohl uvazat na krk...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si našel na www.mobile.de DOBROU bouračku sám, sám dovez, nechal známým opravit a teď jezdím. Spokojeně, stálo mě to cca týden práce, trochu znalosti němčiny, trpělivost... No a když to teď podrthnu a sečtu - vydělal, resp. ušetřil jsem cca 80-90tis. Kdo to za týden vydělá???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...