Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koberečky


MPavel

Recommended Posts

Původně zaslal: komisar

tak to bych ty háčky prodloužil až ke koberečku a stříkl černou,ty provázky nejsou pěkné:myslim

Z normálního pohledu nejsou vůbec vidět (sedadlo je nad nimi i když je posunuté úplně vzadu). Další možnost je použít černý provázek :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nápad s provázky nevypadá špatně,ale orig.nové koberečky bude asi dobrá volba.Řekl bych,že nápad se suchým zipem je též dobrý.Jinak se řadím též mezi lidi,kterým vadí šoupání koberečků.A to vzadu u dětí ani nemluvím.Oni snad přidávají plyn a brzdí se mnou!!!:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

I originální koberce se po čase začnou posouvat, a to tak blbě, že se mi občas stane, že mi zůstane při řazení viset spojkový pedál na podlaze zaražen o koberec. Prvně to byl šok, ale nyní se tomu snažím předcházet tak, že koberec když si vzpomenu posouvám automaticky dozadu, tak, aby seděl správně ve všech výřezech. Líbí se mi řešení jaké tu uváděl Leo, jen bych použil černé provázky. Na něco podobného se výhledově taky chystám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladman

I originální koberce se po čase začnou posouvat, a to tak blbě, že se mi občas stane, že mi zůstane při řazení viset spojkový pedál na podlaze zaražen o koberec. Prvně to byl šok, ale nyní se tomu snažím předcházet tak, že koberec když si vzpomenu posouvám automaticky dozadu, tak, aby seděl správně ve všech výřezech. Líbí se mi řešení jaké tu uváděl Leo, jen bych použil černé provázky. Na něco podobného se výhledově taky chystám.

Provázky se přetrhly (spolujezdec asi moc kope nohama :D). O víkendu jsem tam dal černé drátky :papa.

[upravil dne 27/6/07 Leo]

post-0-1410959588733_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Asi dva měsíce mám nové textilní koberce a opět jsem na ně nalepil suchý zip a ani se nehnou:super

FOTO ZDE

[upravil dne 27/6/07 Radek Hurvajz]

tyhle originály mají suchý zip už na sobě. Dával jsem ho na různá místa, ale nic naplat, pořád cestujou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

U ostatnich pasazeru to neresim, ale u ridice je to problem, nastesti tm mam ty diry, tak sem si dneska objednal origo prichyty, rikali neco kolem 150,-Kc coz je si myslim dobra cena:)

150??? dyť to jsou jenom takový dva plastový šroubky, ne? já je naštěstí mam, ale kdybych je ztratil, tak je vyměnim za nějakou alternativu, v dobrým železářství by se určitě něco našlo

add ten suchej zip - na těch koberečcích sice je, ale mě se přichytí na podlahu a koberečku se pustí, tak nevim, jak to ve francii mysleli... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: urdemala

Původně zaslal: buml

U ostatnich pasazeru to neresim, ale u ridice je to problem, nastesti tm mam ty diry, tak sem si dneska objednal origo prichyty, rikali neco kolem 150,-Kc coz je si myslim dobra cena:)

150??? dyť to jsou jenom takový dva plastový šroubky, ne? já je naštěstí mam, ale kdybych je ztratil, tak je vyměnim za nějakou alternativu, v dobrým železářství by se určitě něco našlo

add ten suchej zip - na těch koberečcích sice je, ale mě se přichytí na podlahu a koberečku se pustí, tak nevim, jak to ve francii mysleli... :super

Taky jsem zkoušel samolepící zip a nedržel na koberečku, tak jsem mu to vysvětlil lepidlem:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...