Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koberečky


MPavel

Recommended Posts

Zdravím. Mam dotaz ohledně koberečků v autě. Trápí mě hlavně u řidiče, který se posouvá pod pedály. Dají se uchytit. Mají v sobě otvory a dostal jsem k ním takové čudlíky, které se zašroubují do otvorů v koberečku auta. Jenže problém je, že žádné otvory tam nemam a nějak vrtat se mi do toho moc nechce. Nevíte někdo o nějakým fíglu jak zamezit pošoupávání koberečků?

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koberečky jsou na míru. Spodní strana koberečku je trošku zdrsněná ale nestačí to. Občas se mi stane, že spojkovým pedálem zavadím o nášlapnou plochu koberečku, která je trošku vystouplá...

Šlo by to i jinak. Na mazdě máme gumové koberečky které mají ze spodní strany výstupky do špičky. Díky tomu se vůbec nehnou. Napadlo mě to nějak dodělat na ty v Peugeotu ale jak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Reidlost

A to máš přesně do 406 a nebo do 307.v 307 uchyty v podlaze jsou.ale zlepšovák bych možna měl.ve 106 jsem měl origo koberce a ty měly zespodu molitan a vůbec neklouzaly.zkus ze spodu nalepit molitan tak 2-3mm silnej.

Přímo do 406. Proč tam jsou otvory na čudlíky jsem se taky divil, ale asi je dávají standartně u všech koberečků.

S tím molitanem to zní dobře. Zkusím to.. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam to samy, u ridice zadnej cudlik, ale u spolujezdce je. Mam pocit, ze je urvanej.

Zena kupovala koberecky na 206ku v peugeotu a na tech kobercich jsou kulaty diry jak petikoruna a dali k tomu takovej plastovej bazmek, kterej jednu cast nacvaknes na koberec v aute (jsou tam asi ctyri zelezny hroty), nasadis na to koberec a druhym plastovam dilem to zajistit. Drzi to jak pribity (taky to vlastne pribity je) ale nevim, jak bych to dal na moje stavajici koberecky. Jedine snad nekde sehnat ty plastovy drzaky a do koberecku udelat diru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tam třeba ty otvory v podlaze mám... jsou z plastu... prostrčí se čudl koberečkama a na podlaze je plast do ktereho se to zastrci... nechapu proc to nemaji vsechny kupatka... hold žabožrouti někde udělali chybu...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nechápu jak je možné, že tam ty otvory nejsou. Asi zrovna chyběl dělník, když na lince projíždělo moje auto... :D

Ten suchý zip je myslím best of nápad... Teď kde ho sehnat. Drogérie, autopotřeby nebo obchoďák pro kutily?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

Taky nechápu jak je možné, že tam ty otvory nejsou. Asi zrovna chyběl dělník, když na lince projíždělo moje auto... :D

Ten suchý zip je myslím best of nápad... Teď kde ho sehnat. Drogérie, autopotřeby nebo obchoďák pro kutily?

No tak snad textil nebo galanterie, někdy maji i samolepící, ale myslim že tan na ty gumě moc držet nebude, já ho přilepil chemoprenem a je to dobrý, jinak se dá asi i přinýtovat;)

[upravil dne 21/2/07 Radek Hurvajz]

post-0-14109595294331_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten suchej zip se dá koupit i v OBI. Já jsem si tam koupil ten samolepící, ale bohužel to na tý gumě nedrží. Radku, tim chemoprenem to drží dobře?

Blizzard: Protikus není potřeba. Drží to přímo na koberci.

[upravil dne 21.2.07 Brandy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...