Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přeskakování páčky blinkrů


-=Michal=-

Recommended Posts

Taky si myslím,že bude vadná páčka přepínačů.Nejsem si jistej ale uvnitř jsou tuším 2 pružiny a taková plastová kolíbka.Patrně ti odešla ta kolíbka:myslim.Doporučil bych koupit novou páčku nebo vrakoviště.Nebo se pokus kouknout dovnitř a uvidíš;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento problém jsem řešil před měsícem.Je to fakt na nervy.Mám sice 206,ale ten problém bude stejný.Opravit se nedá.Zkoušel jsem koupit na vrakáči ale,když jsem zjistil,kolik za něj chtějí 1000kč a bez záruky a kdoví jak dlouho mi vydrží použitý,když na p tolik odchází ,tak jsem koupil v auto-kelly za 1200kč nový!A záruka 2 roky! Tak není co řešit.Výměna jednoduchá asi 10 min.:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leška

Tento problém jsem řešil před měsícem.Je to fakt na nervy.Mám sice 206,ale ten problém bude stejný.Opravit se nedá.Zkoušel jsem koupit na vrakáči ale,když jsem zjistil,kolik za něj chtějí 1000kč a bez záruky a kdoví jak dlouho mi vydrží použitý,když na p tolik odchází ,tak jsem koupil v auto-kelly za 1200kč nový!A záruka 2 roky! Tak není co řešit.Výměna jednoduchá asi 10 min.:roker

Opravit se to da, staci hledat tady na foru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky bych prosil o radu, pač řeším úplně ten samý problém, sotva otočím klíček v zapalování, hned mi to bliká do leva, vždy se z toho nějak dostanu, přepínáním blinkru do prava, ale je děs, když jedete po kruháči, a začne vám to blikat do leva, připadam si jak idiot, hledal jsem na foru, ale nic nenašel, dejte mi plz odkaz jestli tu někde je na řešení tohoto problému, už nevím co mám dělat a kupovat novou se mi nechce, jestli to vůbec páčkou je :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem si, že je to typický problém 307, mimochodem zde je nejvíce debat na toto téma. Ale jsem překvapen, že se hlásí majitelé 206 a 406. Jízda za takovým autem může vypadat dost zajímavě, hlavně za křižovatkou a na kruháči. Je to až nebezpečné - co tak uhánět Peugeot o další svolávačku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

o páčkách se psalo tu mrkněte na to psalo se o přeskakování páčky

Díky komisaři, v tomto odkazu jsem našel jiný odkaz, a mám to opravené, a vše funguje jak má, není to nic složitého, je tam podrobný popis. ještě jednou díky :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pilot

Myslel jsem si, že je to typický problém 307, mimochodem zde je nejvíce debat na toto téma. Ale jsem překvapen, že se hlásí majitelé 206 a 406. Jízda za takovým autem může vypadat dost zajímavě, hlavně za křižovatkou a na kruháči. Je to až nebezpečné - co tak uhánět Peugeot o další svolávačku?

Súhlasím s Pilotom /žeby F1 ???/

Peugeot by to mal riešiť zvolávačkou ako závažnú poruchu s rizikom vzniku nehody :bojim:bojim:grr. Taká búračka nie je sranda, že áno. :grr:grr:grr

[upravil dne 1.3.07 ajven]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: -=Michal=-

Řešil někdo u P406 přeskakování přepínače na blinkry (ten novej model) ? Jsem z toho na mrtvici. Odbočuju doprava, dám blinkr a po odbočení mi přepínač přeskočí téměř vždy do ruhé mezní polohy a blikám doleva. Fakt je to vo nervy :myslim:bojim

opitam sa ta jednu vec...aky mas rocnik??? ak mas do roku 2002 vymenis len samotnu packu(pripadne opravis) ak mas 2002 a viac tak tam mas multiplex a tam to bude stat paletu vymena a musis tam vymenit cely multiplex!!! :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...