Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Centrál na 405


oddie

Recommended Posts

Nemáte někdo schéma zapojení centrálu na 405-ce? Stačí mi zapojení konektoru na takové té krabičce - řídící jednotce - centrálu (popis jednotlivých pinů). Mám sice vyndaný kompletní svazek elektriky, ale rozplétat dráty a zjiš?ovat kam co vede se mi moc nechce.... Chci to dát do jiného auta, takže to odtud musím vystříhat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukám nikdo nic...

No, nevadí, včera jsem komplet rozstříhal jeden svazek, a to zapojení jsem si oměřil. Je to celkem jednoduché. Ještě to zkušebně zapojím a ověřím doma na stole, a pak to kdyžtak v nějaké volné chvilce můžu namalovat, pokud to budete někdo další taky potřebovat...

Dost mě na té připravované dostavbě centrálu a el. oken do 405-ky nas..la jedna věc: v pojistkovce chybí kontakty pro příslušná relátka a pojistky! Ty mrchy normálně nebyly líný dělat víc druhů pojistkovek, aby snad je neubylo o pár plíšků! Takže jsem musel nejprv vyměnit pojistkovku... (je jen nacvaklá, a konektory jsou klíčované, takže práce na 5min, ale je to stejně pro zlost...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...