Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

poloosy Peugeot 106


EliM

Recommended Posts

Ahoj všichni, píšu poprvé, tak snad mi někdo pomůže.

Před týdnem jsem koupila P 106 r.v.96.

Asi bude potřebovat vyměnit přední poloosy (strašné zvuky po projetí zatáčkou), už mi na to koukal kámoš. Jen jsem se chtěla zeptat jestli investovat do nových cca 7tis. jedna, nebo mám koupit repasované za cca 3 200,- jedna, plus sleva výměnou za ty špatné. Jak dlouho mi asi ty repasované vydrží, teda pokud se to dá odhadnout? Díky moc za radu.

EliM

PS: (ještě mám doma P205 1,6 GTi r.v.85, není zájem?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě se tady moc nevyznám, ale snad to někde najdu.

Počítala jsem tak 35 - 38tis. (čtyři zimní gumy navíc), jsou tam nové náplně, nějaký ten sport. inter. a na ty roky šlape docela dobře. Těžko se loučím, je to 1,6 GTi takže frčí dobře, jenom si vzala o něco víc benzínu, takže ta 106 1.1 co jsem teď koupila mi vyhovuje, až na ty poloosy, ty jsou v háji. EliM.

Doufám, že jsem to poslala správně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, poloosy už se tu párkrát řešily, stojí za to si to vyhledat.

Asi nejlevněji vyjde repase poloos u Glogara v Petrovicích (u Sedlčan).

Odkaz už tu někde taky byl, kdyžtak mrkni na:

http://www.edb.cz/poloosy

a zkus tam zavolat či napsat, co ti nabídnou...

Repasované poloosy sice asi nevydrží tolik co funglovky, ale i kdyby vydržely polovičku, je to pořád velká úspora. Já osobně bych nové nekupoval.

[Editován dne 7/22/03 oddie]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmmm ... do Příbrami to mám trošku z ruky (Ostrava) ... škoda, ale snad nebude problém sehnat něco tady na Moravě ... jen jsem chtěla vědět ... jestli někdo máte zkušenost s repasovanýma ;), protože do těch nových se mi investovat nechce, nehledě k tomu, že když už budou dole poloosy, tak tam toho bude asi na výměnu víc, ach jo :(:(:( , ale vo tom to je ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... no jo, já to koupila s tím, že zainvestuju do poloos a nějakých maličkostí a bude šlapat, jezdila s tím kámoška v Německu, takže o něco málo lepší cesty než u nás, tak uvidím, hlavně to musím trošku zajet, vím že z 1.1 nedostanu zázraky, ale snad se ta želva vzpamatuje, ta holka přede mnou to dost dusila 30km/h na čtverku a tak :mad::mad::mad:, no hrůza ... no jo, jsem si zvykla na to GTi :(, asfalt už rozhodně rvát nebudu :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam to modre saxo , co je na ikonce a leva polosa si taky pekne cvaka pri prujezdu zatackou .... takze do leve zatacky na neutral a nebo spojce a prave pod plynem ... a rozjezdy na krizovatce jsou taky zuzo ... volant lita jak zbesily a kolem 50 se sklidni ... :)) a pak znova az pri 110 no a po 130 uz zase vse v klidu ...:cool:

nekdy muzem udelat OV sraz peugeotu ... :) co na to rikas ... ?:D

[Editován dne 23/7/03 ajsik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... do volantu mi to naštěstí nehází, zatím nejezdím víc jak 100km/h, a do zatáček pěkně piánko, teda alespoň než mi to kámoš vymění.

Ale jinak, to je fakt želva, asi se budu muset uklidnit :( , nesnáším jestli budu dělat brzdu sil. provozu :mad:, ale zatím s tím jezdím týden, takže teprve zjiš?uju, co to umí, ono to má sice motor 1,1 ale zase je to lehké :), no jo, jsem se rozmlsala na té 205 GTi ... sešlápneš plyn a si v nedohlednu ...

... na ikonku se už taky těším, už jsem si autíčko fotla, takže se co nevidět pochlubím ;););)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja taky nesnasim brzdy provozu a ted bohuzel musim jezdit s citem aby to neupadlo, tak nez to rozjedu na 60, trosku brzdim provoz ... pak na 4rku plny plyn a fabky nechavam vzadu, pak petka a hura na 150 :D:D:D

jinak ja jsem z marianek ... :)

tak na ten sraz bych se i domluvil, myslim ze vector je z Ostravy a par dalsich lidi

[Editován dne 23/7/03 ajsik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:P:P:P:P jooooooo jsem na tom stejně, něž to uvedu do pohybu a na nějakou slušnou rychlost, tak to je doba, ale pak už to jede, smůla, když pak narazíš na nějakou brzdu, to to můžeš rozjíždět znova :(, ale co, však zase tak nespěcháme, ne?

... ten sraz by třeba nemusel být zrovna v Ostravě (pokud jsme z Ostravy jen dva/tři), ale rozhodně někde na Moravě, do Čech se mi štráchat nechce ... zkus to hodit do diskuze, třeba se někdo chytne :D:D:D ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...