Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

27. pražský minisraz Džbán - 1.3.2007(čtvrtek)


Recommended Posts

Původně zaslal: Pája Rybišár

Jen takova otazecka:Neni ten Džbán u ubytovny Aritma??Je tam tenisove centrum....?:myslim

Máš to trochu obráceně - ta ubytovna je u Džbánu. ;)

Nicméně odpověď zní: ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Tak ja se budu snazit dat dohromady Brnenskou delegaci o minimalne 3 kusech clenu P-C a dojeli by jsme. (Jsem to ale optimista,ze?) :aut

Aby nedošlo k mýlce - krůta se neplánuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Tak ja se budu snazit dat dohromady Brnenskou delegaci o minimalne 3 kusech clenu P-C a dojeli by jsme. (Jsem to ale optimista,ze?) :aut

Aby nedošlo k mýlce - krůta se neplánuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

myslím, že Pavlovi nejde o krůtu, ale o záminku protáhnout po dlouhý době Turbínku:D:aut:D:aut:D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Původně zaslal: aka

a ja uz doufala, ze to jednou bude o smyslech.....no nic, ale stejne se asi doplazim :)

S tebou budu o tech \"nesmyslech\" kecat aspon \"smyslne\". Beres? ;)

tak to musim dorazit:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Dodo na Aku bacha, pry se nedavno divala na naucne filmy \"pinkponk\", \"predelavame podlahu\" a jeste nejake dalsi, takze je nebezpecna!

Naša Vendulka a nebezpečná???? Teda, teda. Vendi, co to tu slyším. Já jsem malej a slabej. Mě nebudeš bít, že? :bojim :bojim :bojim :bojim :bojim :bojim :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Tak ja se budu snazit dat dohromady Brnenskou delegaci o minimalne 3 kusech clenu P-C a dojeli by jsme. (Jsem to ale optimista,ze?) :aut

Aby nedošlo k mýlce - krůta se neplánuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

¨

Přesně tak, krůta je něco jako UFO, občas se objeví a i třeba mimo Prahu -))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Původně zaslal: Vvitty

Dodo na Aku bacha, pry se nedavno divala na naucne filmy \"pinkponk\", \"predelavame podlahu\" a jeste nejake dalsi, takze je nebezpecna!

Naša Vendulka a nebezpečná???? Teda, teda. Vendi, co to tu slyším. Já jsem malej a slabej. Mě nebudeš bít, že? :bojim :bojim :bojim :bojim :bojim :bojim :bojim

Ale Dodo, prece bys tomu panovi neveril...neuveritelne keca jako vzdycky! ja nikoho nebiju, kdyz si to nezaslouzi a kdyz jo, tak stejne dycky prohraju.....takze se nemas ceho bat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Původně zaslal: Vvitty

Dodo na Aku bacha, pry se nedavno divala na naucne filmy \"pinkponk\", \"predelavame podlahu\" a jeste nejake dalsi, takze je nebezpecna!

Naša Vendulka a nebezpečná???? Teda, teda. Vendi, co to tu slyším. Já jsem malej a slabej. Mě nebudeš bít, že? :bojim :bojim :bojim :bojim :bojim :bojim :bojim

Ale Dodo, prece bys tomu panovi neveril...neuveritelne keca jako vzdycky! ja nikoho nebiju, kdyz si to nezaslouzi a kdyz jo, tak stejne dycky prohraju.....takze se nemas ceho bat.

Tak to mě spadl kámen ze srdce. Už jsem se lekl, že by sis zašpinila svoje ruce od krve o moji hubu..... :myslim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...