Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tlumiče P106


vody_106

Recommended Posts

O víkednu mě bylo řečeno mechanikem že mám špatné tlumiče, že se prý auto houpe, a že je teda mám vyměnit. Dneska jsem zajel na digitalni měření tlumičů a dle mechaniků jsou v pořádku a není je třeba měnit. Čemu tedy mám věřit ? kdo z mechaniků má pravdu?

Přikládám výpis z měření

s5005459wa6.jpg

[upravil dne 28/2/07 vody_106]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam prave dilema jestli nechat za pet tisic tlumice vymenit a nebo je nechat tak. Nejaky vylozene spatny chovani auto nepocituju ale zase nemam srovnani s jinou 106tkou. Takze nevim podle koho se mam ridit, jestli podle mechanika co to projel a nebo podle digitalniho pristroje v solidnim servisu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vody_106

no ten prvni mechanik je muj znamy a servisuje me to uz asi rok zatim celkem dobre. Projel se v tom a rikal ze se to houpe a ze to neni spravny. Me to neprijde nejak tragicky ale zase nemam srovnani s jinou 106tkou

kdyby jsi to srovnaval s moji s to sestkou tak urcite budes rikat ze ti to houpe :D moje se temer ani nehne:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já osobně bych tlumiče měnil až ve chvíly, kdybych začal mít pocit, že jsou špatný. Pokud se ti chování vozidla na vozovce zdá být v pořádku, rozhodně bych zbytečně neutrácel a počkal třeba na někoho se stejným autem a pokud by jeho auto opravdu tlumilo líp, pak bych teprv začal uvažovat o výmněně.

[upravil dne 19/2/07 Dakaros]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...