Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Audi 100 2.8 quattro, climatronic


M.a.R.i

Recommended Posts

Mám možnost koupit Audi 100, 2,8, rv1994, quattro, climatronic, na originál liťácích, šedivá metalíza. Kámoš ho kupoval cca před 2měsícema za 35000 od nějakýho chlápka,co nutně potřeboval peníze a teď ho za stejný prachy prodává,neboť kupuje A6. Co sem koukal na tipcars.cz,tak tam stejná Audi je za 90000,-,což se mi zdá nějak moc. Chtěl bych to koupit na kšeft. Za kolik si myslíte,že je prodejná? Je v pěkným stavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím,že ji prodáš tak za 45 000,-,záleží na stavu motoru,hezká kastle je ti při zdevastovaném motoru na nic.Každopádně si rozmysli,jestli si budeš chtít nechat Pegynu nebo Audinu.Aby ti nakonec nestály před barákem dvě auta:DCož není na škodu,když ovšem,jako v tvém případě,nejsi student:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

M.a.R.i.:

jak píšou ostatní, tohle je těžko prodejný-velký motory lidi nechcou.

jeden kluk teď koupil citroen XM 3,0 V6 za 9 tisíc - v dobrým stavu, s technickou, pojíznou a s plnou nádrží. rok výroby 92.

zkus se zajít zeptat do nějakého bazaru, kde vykupujou auta za hotové, kolik by tak za to asi dali oni. a uvidíš co ti řeknou. první věta bude, že ty auta se špatně prodávaj a nabídne ti směšnou sumu.

a pak když se jde kolem bazaru, tak zjistíš, že na tom mají třeba 300 % přirážku aby měli z čeho slevovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi máte pravdu kluci, nemůžu si dovolit na tom prodělat. Zkusím se zejtra zeptat v bazarech a uvidím. Asi to není tak super kup,jak sem si myslel. Chtěl sem to prostě jenom na kšeft. Je to síla, jak ty ceny letí dolů. Přitom je to super kára. Nádhernej interiér. Na silnici drží jak přibitá a jezdí jak čert. No nic, tak na to nejspíš musím zapomenout. Díky za příspěvky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: M.a.R.i

Asi máte pravdu kluci, nemůžu si dovolit na tom prodělat. Zkusím se zejtra zeptat v bazarech a uvidím. Asi to není tak super kup,jak sem si myslel. Chtěl sem to prostě jenom na kšeft. Je to síla, jak ty ceny letí dolů. Přitom je to super kára. Nádhernej interiér. Na silnici drží jak přibitá a jezdí jak čert. No nic, tak na to nejspíš musím zapomenout. Díky za příspěvky.

Ano, ale pri dnesnich cenach si tenhle \"luxus\" muze malokdo dovolit ... a pokud ano, tak ne v tak starem aute... :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Loni jsem měl možnost koupit 605 3.0 kromě kůže \"f plný palbě\". Měla opravený brzdy, novou převodovku ( u staré se rosypala rozvodovka) nový poloosy a nová spojka..... Chtěl za ni 20 000,-. Nešel jsem do toho. Nakonec ji prodal, ale nebylo to za týden. Chvíli to trvalo, než našel nadšence do obsahu motoru navíc u starýho auta. :myslim :myslim :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych takový auto koupil hned, pokud je teda v dobrý stavu. V té době se německý autě ještě dělaly \"echt gut\" a motory taky.

2.8, alespoň v Mercedesu, se dá krotit na 10-11l aji s automatem.

Já budu podobný auta velice rád kupovat dokud si každej myslí že Fábie 1.2htp je ideální auto. Kámoš střídá podobný limuzíny každých 14 dní a je vysmátej.

Byste nevěřili jak vypadá Audi 100 (nebo to byla ještě 1000?) z roku 87 - ani jeden ulomenej plast v interiéru, poctivý těžký chromový kliky, všechno v elektice, klima, top stav. Cena: pár korun.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fusion ma trochu pravdu , ceny starsich nemeckych aut nejde srovnat s Francouzem , A100 2,8 neni spatna volba ve spotrebe vychazi lepe nez 2,6 a ma vetsi zivotnost , kamarad jednu kupoval na podzim v nemecku za 2t € v avant quatro klima automat atd. Jen hodne zalezi na stavu podvozku a vzhledu . Byt to Avant (kombi) tak je prodejny za 50 do tydne ale sedany bez automatu nejsou moc v kurzu .

Jinak stara 100 (doutnik) je co se tyce spracovani na tom jeste lepe .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ludweek

Původně zaslal: Fusion

Kámoš střídá podobný limuzíny každých 14 dní a je vysmátej.

A co dela kamarad?? zlodeje?? :D

Autař :)

Nedávno dovezl tudle zajímavost:

ALFA%20ROMEO%2075%201085-0492.gif

Alfa Romeo 75 2.5(t?)D, ten s ozubenýma kolama místo rozvoďáku.

Sem čuměl na podvozek, kterej nemá daleko od podvozku Nissana Patrola.

Cena 5000 s plnou nádrží :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...