Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 přední kapota


marky111777

Recommended Posts

Původně zaslal: marky111777

Ahoj, :papachci se zeptat mám 406 nový model a rezne mi přední kapota máte s tím nějaké zkušenosti?Když jsem koukala na jiné tak některá to měla a něktetá ne.Auto je nehavarované kupovala jsem jako nové.:myslim

[upravil dne 17.2.2007 marky111777]

nech to prorezivět a uplatňuj záruku:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj ja mam stejnej problem s kapotou na starym modelu byla super, ale na tomle novym uz mi ji menily v zaruce a ted uz ta nova zacina zese vpredu nad svetlama rezavet sice to neni este tak moc videt ale zacina nechapu ze na tom starym modelu to bylo ok a tady nic nevydrzi :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Me zacinaji reznot dvere u spolujezdce, je tam prasklinka v laku (asi 1cm) a z pod te prasklinky vykukuje rez.

Jak to muze sakra reznout? Ja myslel ze je to nejaky nerez, nebo pozink.... :grr[/quot

ono to je sice pozink ale len na povrchu tak ak niecim poskrabez lak tym padom znicis pozinkovanie a potom sa to chova ako obycajny plech...nanestastie

A oprava namiesto vymeny to snad zartuju...nikdy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...mám P 406 r.v. 11/2000 a tiež som si všimol hrdzu na kapote zospodu v prednom leme. Dosť ma to prekvapilo, asi sa pôjdem spýtať do servisu, čo sa s tým dá robiť. Som síce 2. majiteľ, ale doteraz to poctivo bolo servisované v servisoch Peugeot. Tak potom dám vedieť...:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Yantschi

Moj zatial nehrdzavie, nikde. Klopklopklop.

otci rezne zadni hrana kufru na novem modelu 406, predku jsem si nevsiml...nevim jak je to mozne, ze se to tam obije kaminkama nebo necim, jinak si to neumim vysvetlit. Na sve 605 mam pravidelne nektere spodni rohy dveri asi 1cm bez barvy kazdy rok, temer je to hole ze jde videt kov - pozink, ale nerezne to. Vetsinou to po zime pretiram znova barvou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: marky111777

Tak jsem se byla podívat na vrakovišti , a úplně jsem se zhrozila.Bylo tam asi 30 kapot a všechny byly pěkně rezaté,prý jsou z Francie a všechny měněné v rámci záruky.To je síla,a mně s tím tady poslaly do háje.

to sa nenechaj odbit...

Ak auto nema 10 rokov co isto nema reklamacia je na mieste ked nie podaj staznost...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hopkok

Původně zaslal: marky111777

Tak jsem se byla podívat na vrakovišti , a úplně jsem se zhrozila.Bylo tam asi 30 kapot a všechny byly pěkně rezaté,prý jsou z Francie a všechny měněné v rámci záruky.To je síla,a mně s tím tady poslaly do háje.

to sa nenechaj odbit...

Ak auto nema 10 rokov co isto nema reklamacia je na mieste ked nie podaj staznost...:papa

stiznost? a kam by si tak mohla stezovat? na paty nastupiste? mame doma focuse a tam taky zreznula cast dveri a poslali nas k sipku....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...včera som sa zastavil v servise. Technik mi povedal, že záruka na lak ( aj hrdzu ) je 3 roky - to už je pasé. Na prehrdzavenie ( durch diera ) je 12 rokov záruka. Podmienka - pravidelný servis v značkovom servise. Je to popísané aj v servisnej knižke. Takže mám ešte 5 rokov čas , aby sa spravila diera, ale musím absolvovať pravidelné prehliadky len v Peugeote - čo bude dosť nákladné.:grr:grr:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...