Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zahadzana kosacka


maweryk

Recommended Posts

Zdravim, mozno to bude zniet hlupo, ale som amater a chcem sa spyatat, ci mi nevie niekto poradit daky prostriedok na odkarbonovanie motora- kosacky(do automobiloveho by som sa nepustil:) ). Dnes som ju rozoberal a ked som zbadal aky sajrajt ma vo vnutri, tak mi zostalo az zle. Asi to bude tym, ze ked je naklonena tak do sania preteka olej a tym sa to cele zahadzalo.Staci to jemne zbrusit, alebo alebo na to existuju nejake speci veci? Dik za dotazy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na zahraničních forech borec prezentoval na videu jak na odkarbonování motoru za chodu. Je to dávkování vodního aerosolu do sání za chodu motoru. Do zahřítého motoru se oddělá filtr a při 3000 ot/min tam vhání se vzhuchem i vodu. Má to své meze, uvádí tam parametry jak a co.

Výsledek po rozebrání motoru byl fakt perfektní, motor čisťounký a bez znaků že by mu to uškodilo.

Kamoš se skušenostmi s motorů co dostaly podobné kůry potvrzuje že to funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud odkarbonovávám motor a výfuk na simsonu, tak to rozdělám, výfuk nejprve vyklepu z toho hruba co tam je, pak je možný ho ještě vypálit. Výfukové kanálky se pročistí hadrou a ocelovým kartáčem, zjemna se začistí jemným smirkem a hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladis

Na zahraničních forech borec prezentoval na videu jak na odkarbonování motoru za chodu. Je to dávkování vodního aerosolu do sání za chodu motoru. Do zahřítého motoru se oddělá filtr a při 3000 ot/min tam vhání se vzhuchem i vodu. Má to své meze, uvádí tam parametry jak a co.

Výsledek po rozebrání motoru byl fakt perfektní, motor čisťounký a bez znaků že by mu to uškodilo.

Kamoš se skušenostmi s motorů co dostaly podobné kůry potvrzuje že to funguje.

Stou vodou jsem to slyšel už z více stran, nevím, co na tom bude pravdy, ale pokud by to opravdu fungovalo, byla by to paráda. Taky jsem slyšel, že je průšvih u starejch motorů, kde karbon vymezuje drobné netěsnosti a po tomto odkarbonování třeba začne zlobit těsnění pod hlavou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...