Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spotřeba 1,4: 12 l po městě


secouver

Recommended Posts

Původně zaslal: .mycTD

secouver: jak meris tu spotrebu? Doufam, ze ne podle palivomeru. Koukal jsi na svicky? Jestli je bohata smes, tak musi byt cerny jako bota.

Svíčky tam jsou asi měsíc nový, tam by problém být neměl. No lehce se koukám na palivoměr, když začne svítit rezerva tak jedu tankovat. Jinak sleduju ujetý kilometry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: secouver

Původně zaslal: Blizzard

měl jsem stejnou 306 jako sencouver a žralo to průměrně tak těch 10-11l /100 (50%město) ... a to jsem si myslel že to žere jak prokopnutý... ale je fakt že jsem to nijak nešetřil.

Takže by to bylo nakonec normální? :-(

tak normalni to neni, ale da se toho docilit i kdyz je motor v poradku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

Původně zaslal: secouver

Původně zaslal: Blizzard

měl jsem stejnou 306 jako sencouver a žralo to průměrně tak těch 10-11l /100 (50%město) ... a to jsem si myslel že to žere jak prokopnutý... ale je fakt že jsem to nijak nešetřil.

Takže by to bylo nakonec normální? :-(

tak normalni to neni, ale da se toho docilit i kdyz je motor v poradku.

Vážně to nějak moc netočím, snažím se jezdit normálně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: secouver

Původně zaslal: .mycTD

secouver: jak meris tu spotrebu? Doufam, ze ne podle palivomeru. Koukal jsi na svicky? Jestli je bohata smes, tak musi byt cerny jako bota.

Svíčky tam jsou asi měsíc nový, tam by problém být neměl. No lehce se koukám na palivoměr, když začne svítit rezerva tak jedu tankovat. Jinak sleduju ujetý kilometry.

novy, nenovy, jednu vyndej a koukni, jestli neni cerna. Na svickach poznas stav motoru nejlip. Nevim jak u 306ky, ale pazouti palivomery obecne nejsou zrovna metrologicky zazrak. Spis to chce merit dotankovanim do plne nadrze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

novy, nenovy, jednu vyndej a koukni, jestli neni cerna. Na svickach poznas stav motoru nejlip. Nevim jak u 306ky, ale pazouti palivomery obecne nejsou zrovna metrologicky zazrak. Spis to chce merit dotankovanim do plne nadrze.

přesně tak.. palivoměr se hodí jenom k tomu abys zjistil jestli tam vůbec ještě něco je..

počítá se to od plný do plný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jezdim mesto v zime za rovnych 8litru, nejdelsi trasa v kuse je 17km - skola, jinak 10km - mlada a 200m - obchod nebo kamos :D mam 185/65/14 gumy, pomalu s tim nejezdim, na 17l se snad ani neda dostat :o:o:o

Edit: a to mam prosim jednobod :myslim

[upravil dne 28/3/2007 Pata]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...